Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb és a legrondább főváros Európában?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 17:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
55%
Ljubljana a szerelmem jelenleg...
2020. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
46%

Szerintem a legszebb: Róma

Legrondább:szerintem nincs csúnya

2020. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Akik Budapestre szavaztak, valószínűleg nem ott laknak. Ha különválasztjuk a szépet és az élhetőt, akkor előkelő helyen lehet Budapest a szépség terén. Erre kíváncsiak a turisták. De szerintem az élhetőség is (és itt nem az árakra gondolok) nagyon fontos, talán fontosabb is, mint a szépség. Ebben viszont elég hátul kullog Budapest.

Nekem, ha az élhetőséget és a szépséget is figyelembe vesszük, akkor Barcelona tetszik legjobban. Utálok nagyobb városokban lakni, még átutazni is rajta. De Barcelonában járva úgy éreztem, hogy itt tudnék élni. Kijevben már nagyon régen jártam, az akkori Kijev borzalmas volt. Kirándulóként Bécs is tetszett, de ott élni nem szeretnék.

2020. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
Az előző hozzászóló vagyok. Mielőtt valaki megjegyezné, hogy Barcelona nem főváros, megjegyzem, hogy a Katalónia fővárosának tartják. Katalónia Spanyolország része, de a katalánok azt tarják a fővárosuknak, és akikkel beszéltem, szívesen különválnának Spanyolországtól. (Azt persze nem tudom, hogy azok, akikkel beszélgetem, a többséget képviselik-e.)
2020. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

Legszebb: Stockholm, Bern

Legrondább: London, Budapest

2020. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
52%

Nagyonsok fovaros szep, es mindegyiknek megvan a sajat maga jelegzetessege. Akik azt mondjak hogy Bukarest a legrondabb, eletukbe nem jartak Bukarestbe, estleg futattak oket ez eszaki vasutallomas korul.... Bukarestben van europa legnagyobb epulete. Amekkoranak latod a foldtol, akkora lefele is ! Kisjeno (Chisinau) tenyleg szornyu, nem tudom mivel rosszabb mint Tirana vagy Pristina. Tiraspol nem fovaros !

Ha ex fovarosokat is lehet emlitani, Szentpetervar mindent visz !

2020. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

“ Bukarestben van europa legnagyobb epulete”

Na és? Ettől már talán kutyakötelessége mindenkinek szépnek látni csak azért, mert ez a TE véleményed?

Minek kell belekötni más emberek ízlésébe? Én pl Madridot nem tartom nagy számnak, Londont imádom, mégse kezdtem el kötözködni azokkal, akik mást írtak.

2020. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
9%

Legszebbek : Párizs, Róma, Prága

Legrandábbak : Szofia, Madrid, Vilnius, Bukarest


Budapest olyan közepes. Nem szép de legalább randa.

2020. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Legszebb Moszkva

Legcsúnyább Budapest

2020. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Legcsúnyább:bármelyik orosz város

Legszebb:Párizs

2020. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!