Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország melyik része a...

Görögország melyik része a legjobb egy huszonéves, pihenni és várost/tengerpartot felfedezni vágyó nőnek szóló utazásra?

Figyelt kérdés

Ahova lehetőleg közvetlen járat megy, vagy legalábbis a reptérről vonattal/tömegközlekedéssel egyszerűen megközelíthető.

Nem barátkozóhely, partizós hely érdekel, hanem ahol kicsit magában lehet az ember, szép tengerpart van, de van város is, ahol érdemes nézelődni.

Minden ötletet, tapasztalatot köszönök :)


2020. máj. 10. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

Egyik sem.


COVID és migiri veszély van ott.

2020. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.: természetesen nem a jelenlegi helyzetben szeretnék utazni, ez egy tervezgetés a jövőre nézve. Ezért kérlek titeket, a járvánnyal kapcsolatos figyelmeztetéseket most hagyjuk, tisztában vagyok velük és jelenleg nem tervezem utazni.
2020. máj. 10. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt kerdezgeted akkor soha nem fogsz utazni, ez a sok hulye be van szarva a nathatol.
2020. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Migránsokkal teli, veszélyes politikai légkörű hely.
2020. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Könnyű dolgod van, mert két nagyvárossal lesz repülős kapcsolat, meg kb 4 szigettel.

Amíg elmúlik a járvány, lesz időd ezeket megkeresni, és rákeresni, vajon melyik környék jön be neked.

2020. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én Nyugat-Krétán nyaraltam tavalyelőtt, Chaniától nem messze. Megfelelt az általad írt igényeknek. :)
2020. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Azt még értem, hogy egynyugalmas tengerpartot keresel, ahhoz valóban jó a tapasztalat. De Görögországban város után érdeklődni... - történelem, ókor, görög művészet a világ művészetének bölcsője mond valamit?
2020. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Athénba mennék, ott 2-3 nap, majd Píreuszból egy közeli szigetre, mindenhova mennek hajók.
2020. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Athén ocsmány.

Éltem is ott fél évet.


Kalamata délebbre sokkal jobb, olcsóbb, tele van hegyekkel nagyon szép hely.

2020. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Három helyet is tudok neked mondani, ami pont olyan, amilyet keresel:

Korfu- Arillas

Kefalonia-Lassi

Zakynthos-Kalamaki

2020. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!