Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jo otlet jegyet venni (flixbus)?

Jo otlet jegyet venni (flixbus)?

Figyelt kérdés

Junius 15-etol megnyitjak a magyar-osztrak hatart (furcsa, hogy Magyarorszag Kormanya errol nem posztolt semmit, csak mas hirportalok).

A leheto leghamarabb szeretnek menni, mert mar 2,5 honapja nem talalkoztam az Ausztriaban dolgozo parommal. Meg sehol nem lattam, hogy hazajovetelkor 2 het karanten varna-e ram vagy sem.. Errol barkinek van barmilyen friss informacioja? 🤔 A delutani hirek ota a flixbus sem posztolt semmit..de a honlapjukon kb 10-14nappal kesobbi jaratokra eddig is lehetett jegyet venni, csak toroltek utana.


2020. máj. 16. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy juni 15-től Olaszba nem kell 2 hét karantán, ha az ember a schengeni övezeten bellülről jön. Ha jól tudom (de nem biztos) a többi országba akkor is kell (Furcsa is, hogy pont az olaszoknál)
2020. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha jol ertem: kimegyek a paromhoz es amikor visszajovok, akkor kell 2 het karanten? Akikkel egy haztartasban elek, azoknak is itthon kene ulniuk, pedig egyedul utaznek?
2020. máj. 16. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem pont. Ha kimész, akkor is 2 hét karantén, ha visszajössz magyarba, akkor is, ezért rövid időre nem éri meg kimenni (bár lehet rosszul tudom, illetve lehet, hogy addigra változtatnak megint ezen)
2020. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs, Ausztriába nincs 14 napos karantén.
2020. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De júni 15-től csak a Német határ felé nyitnak.

[link]

2020. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mégse, 8 órája írta az index hogy bejelentették hogy a magyar határ felé is
2020. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, magyar-, cseh- es szlovak hatar fele is nyitnak. Viszont semmi ertelme nem lesz a karantennak, ha marad.. (eddig se sok volt)
2020. máj. 16. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Ekkor nem kell majd felltehetőleg, de addig ez még sok mindentől függ (pl. az új koronavírus fertőzöttek számától, mennyire terheli a gazdaságot, stb...), addig sok minden változhat , mint az érettségiknél. ( [link]
2020. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Ausztria valóban további korlátozások nélkül beengedi majd, többek között, a magyar határon át érkezőket június 15-től.

2. A magyar kormány még nem jelentette be, hogy visszafelé is így lesz-e, így jelen állás szerint elképzelhető, hogy kell majd 2 hét karantén, bár személy szerint nem tartom valószínűnek.

2020. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a helyzetben felelőtlenség buszjegyet venni. Bőven ráérsz még 3 hetet várni, akkor világosabban fogod látni, mi a helyzet. Max 2000 Ft-tal többet fizetsz a jegyedért, de lesz jegy és a buszok majdnem üresek lesznek.

Ha pedig időközben visszajönne a karantén, még bukhatod is a jegy árát. Kell ez neked?

2020. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!