Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha szlovénba megyek kirándulni...

Ha szlovénba megyek kirándulni muraszombat felé akkor odafelé nem jönnek utánam a zsaruk vagy visszafelé mint a városnévben?

Figyelt kérdés
máj. 10. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
???
máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt érezni, hogy az Utazás rovatba csak fogyatékosok járnak, miután végigfutottam a legutóbbi tíz kérdést...
máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg itt beépített kötekedők vannak. Ne szégyelld h a szemét közepén lakunk sok millióan vagyunk.
máj. 10. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én a kérdést sem értem, de biztos velünk van a baj. #2-essel értek egyet...
máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor fussunk neki még egyszer. Az ország neve Szlovénia, oda utaztok, nem "szlovénba". Másrészt mi a fene az a városnév és miért mennének utánad rendőrök?
máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szlovenba az rövidítés. És nem rendőrt irtam hanem zsarut ami visszafelé benne van muraszombatba. Ennyire egyszerű. De kitalálom biztos véletlen ez. Mint ahogy Pécs az peach, stb, stb, stb, stb, stb.................
máj. 11. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy most sokkal érthetőbb lett a kérdésed.
máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy unatkozol és csak trollkodsz. De akkor legalább legyél vicces
máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!