Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal Olaszországba?!Ha a...

Vonattal Olaszországba?!Ha a Garda-tóhoz mennénk nyaralni,akkor Budapestről hogy lehetne eljutni oda vonattal?Peschiera del Gardába konkrétan vagy akár Chioggiába?Nem baj,ha át kell szállni,de lehetőleg csak egyszer kelljen.

Figyelt kérdés

#nyaralás #Olaszország #Garda-tó #Chioggia #vonattal külföld #Peschiera del Garda
2020. jún. 9. 22:00
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Biztosan nem lesz egy atszallasos vonat....egyebkent bahn.de......egesz europat tudja.Chioggia meg nem a garda tónál van.
2020. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem ott van,de onnan már megoldható busszal is talán majd,nincs olyan messze már egymástól a két hely.

Angol nyelvű oldal nincs német helyett?

2020. jún. 9. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem pontosan értem a vonat szó jelentését, csak abban nem vagyok biztos, hogy te érted a 3000 Ft-os repülőjegy fogalmát... Ugyanis egész nyárra találsz 3000 forintos milánói repülőjegyeket, ahonnan vonattal néhány óra alatt a tónál lehetel. Igen, onnantól vonattal.
2020. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem véletlen nem opció a repülő,nem mindenki repülhet.Örülj,hogy te igen.
2020. jún. 10. 10:27
 5/5 anonim válasza:
Bécs-Milánó vonatjegyetjegyet be lehet szerezni 50€-ért, ha időben veszitek meg, hálókocsis vonatra. Milánó-Sirmione viszonylag gyorsan megvan vonattal. Szerintem ez a legegyszerűbb. BP-ről tudtok venni a jegyhez csatlakozó jegyet Bécsig kb 10€-ért.
2020. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!