Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dubrovnikba Magyarországról...

Dubrovnikba Magyarországról hogy tudok a legkönnyebben utazni?

Figyelt kérdés

Ott lent delen a parton belép a képbe Bosznia Hercegovina. Ott szabadon lehet járni kelni? Ha oda foglaltam szállást akkor nem engednek át, főleg járvány helyezetbe?

Van ott olyan útszakasz ami járható


2020. jún. 23. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bosznián személyivel átmehetsz. A vírushelyzetről meg tájékozódj az adott ország kormányzati honlapjain.
2020. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát most pont a balkáni országokkal szívóznak, mert ott terjed jobban a vírus . Én megnézném mikor mennek gépek Splitbe és onnan busz, autóval mennék, ha túl messzi van letenye felé.
2020. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van valami konkrét oka, hogy az egyik legmesszebb és az egyik legdrágább helyet nézted ki úgy, hogy járműved sincsen?
2020. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tényleg jószívvel mondom, de jobb lenne ha képben lennél a vírushelyzettel és nem akarnál nagyon nyakatekert helyekre eljutni. Tényleg nem tudhatod, hogy milyen helyzetben leszel amikor elindulsz és a hazaérkezésed még ennél is bizonytalanabb. Jelenleg a balkán az a hely, ahol több fertőzöttet regisztrálnak, mint áprilisban. Bármikor leállíthatják a taxit, a közösségi közlekedést, még az is kérdés, hazajössz-e. Főleg, ha elkapod a vírust nincs az az isten, hogy te határokon átmehess.


Persze ha ezek után is úgy érzed, te vagy az ász, lemehetsz Szarajevóba repülővel, ott bemész a belvárosba, átsétálsz a hídon és megkeresed a torony tövében a buszpályaudvart, ahonnan - békeidőben - mennek buszok Dubrovnikba.

Vagy elmész Pdgoricába, ott le Budvába, ahonnan megint csak buszozhatsz föl Dubrovnikba.

De tényleg, nem lenne egyszerűbb, ha már Budvában vagy, megnéznéd Budvát, vagy Bosznán csodálkoznál el? Esetleg albániába mennél? (Megjegyzem, ott is rekordot dönt a fertőzések száma)


Vagy ha rám hallgatsz, nem mész sehova.

2020. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Uristen ez a sok negativ ember.

Van járművem. Gépjármű (autó, kocsi) :)

2020. jún. 23. 21:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és a pénz kérdésben sem ertem, miért lenne baj barkinek, hogy az egyik "legdragabb" helyére mennek. magánügy. Van akinek van, van akinek nincs...
2020. jún. 23. 21:42
 7/12 A kérdező kommentje:
És ez nem járványügyi fórum. Nem itt kell a pánikot kelteni. Aki tud válaszolni a konkrét kérdésre válaszol. Aki nem az nemm. egyszeruem nem ertem a negativ nekem rossz legyen másnak is típusú embereket.
2020. jún. 23. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Sokmindent nem értesz úgy látom. Főleg a fent leírt szöveget.

Tudod, vírus, karantén, agyhalál dolgát.

És ez nem pánikkeltés hanem realitás.

Egyébként tényleg elnézést hogy leírtam, hogyan tudnál 4000 Ft-os repjegyekkel nyaralni menni a tengerhez. Kérlek tekintsd tárgytalannak az írásomat.

2020. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Jelenleg nem tudsz belépni Bosznia-Hercegovina területére, átutazás céljából sem. Horvátországon keresztül tudsz csak lemenni.

2020. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ideböksz egy kérdést ami arra utal, hogy még külföldön sem jártál életedben, azután meg leugatod a kedvesen és féltően válaszolókat, hogy nem tudtuk 10-en sem kitalálni, hogy mégis mire is gondoltál.

Na meg hogyan is merik megemlíteni a vírushelyzetet mert, hogy rólad az alapból lepattan mert pozitív vagy.

Ezt majd mond azoknak akik -esetleg- bevágnak helyben két hét karanténba nyaralás helyett, sőt lehet, hogy addigra már itthon is ismét elrendelik a Horvátországból jövőknek a két hetet.

Na további jó háborgást.

2020. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!