Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba költözéshez/kiut...

Németországba költözéshez/kiutazáshoz 6 éves lányomnak kell útlevél is vagy elég a személyi igazolvány?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már arról, hogy Magyarország az EU tagja?
2020. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de mindenki mondd mindent, írnak is mindent es már teljesen össze zavarodtam...
2020. jún. 23. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Maradj itthon. Ha ennyi eszed sincs akkor nemigen fogsz németországban boldogulni...
2020. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
83%

Az 1-es valaszat kiegeszitenem azzal hogy iden csupan csak 16 éve vagyunk tagja az eu-nak.....

A 3-as valaszra meg annyit reagalnek higy szivemből szolt......es megfogadnam a tanacsot a helyedben!

2020. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Régebben agyelszívásnak gondoltam azt a folyamatot, amikor az ország legértelmesebbjei a jobb élet reményében külföldre vándoroltak. Aztán tessék... kiderül, hogy manapság már az agyatlanok mennek. Azok az idióták, akik megrekedtek valahol a 20. század közepén. Mentálisan, és egyáltalán minden értelemben.
2020. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

A szavazásnál mit jelent az igen és mit a nem?

EU-n belül elég az útlevél, mi az, hogy mindenki mást mond? Ezek szerint azt tudod, hogy neked elég, hogy merült fel, hogy a gyereknek útlevél kell?

2020. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem elég, ha munkavállalási vízumot igényelsz neki
2020. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!