Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes kiutazni Horvátországb...

Érdemes kiutazni Horvátországba fiatalként júliusban ?

Figyelt kérdés
Csillapodni látszanak a koronavírus járvány okozta halálesetek, fertőződések száma. Most foglaltuk a szállást Split közelében, ami visszamondható még. Szerintetek érdemes kiutazni? Addigra rosszabbodhat annyira a helyzet, hogy karanténba kerüljünk, stb. nehézségek fellépjenek?

2020. jún. 28. 13:23
A kérdező szavazást indított:
nem mennék
mennék
28 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%
már mindjárt július, menjél még most mielőtt megint elszabadul
2020. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
83%

szerintem menjél, mi is megyünk majd augusztus közepén

nem hiszem, hogy ilyen rövid idő alatt annyira rosszabbodna a helyzet

érezzétek jól magatokat! :)

2020. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%

"Csillapodni látszanak"...


Hát persze!

Fordítva ülsz a lovon az előző hozzászólókkal együtt!

2020. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

Fitalaként sem biztos, hogy felhőtlen lesz a buli. Rengeteg olyan dolog van, ami miatt én aggódnék a helyedben. Pl mert tombol a balkánon a vírus. Ha nem hiszed [link] + piros görbe.

Lehet bármi, lehet karantén, lehet teljes határzár. Megbetegedhetsz, hazahozhatod.

És persze lehet, hogy egy gondtalan szép nyaralásod lesz. Olvass helyi -ottani - lapokat.

2020. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Hát én nem mennék, az tuti!


Rokonaim is lemondták.

2020. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Csillapodni látszik???

Épp most robbant ki a botrány, hogy a Djokovic szervezte tenisztorna döntőjét le kellett fújni Zadarban.


Djokovic, aki szintén megfertőződött, ezt nyilatkozta:


"Akkor kezdtük el szervezni a tornákat, amikor a vírus gyengült, mert abban bíztunk, a körülmények már megfelelőek a rendezéshez. Sajnos azonban a kórokozó még mindig jelen van, ez pedig rávilágított arra, még mindig tanulnunk kell, hogyan tudunk együtt élni vele" – folytatta a világelső, aki sajnálatát fejezte ki mindenkinek, aki megfertőződött."


Az a baj, hogy a városban egy csomó emberrel találkoztak, szoros kontaktusban kerültek, stb. Olvasd el a cikket.


[link]

2020. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%

Hiába szajkózzák, hogy senki ne menjen külföldre, mert nem biztonságos - ezeknek lehet beszélni.


Kérdező!


Felőlem menj, de haza ne gyere, nem szeretném, ha behoznád a vírust.

2020. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
olvastam a cikket igen, pontosan ezért is kérdeztem. kinti karanténtól félek inkább meg hogy nem tudok majd hazajönni. ahogy néztem főleg a tengerparti részeken kb nem is volt jelen a vírus. ezért gondoltam biztonságosabbnak. Utánaolvastam amúgy és őszre mondják a 2.hullámot.
2020. jún. 28. 22:37
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

"ahogy néztem főleg a tengerparti részeken kb nem is volt jelen a vírus."


Zara (Zadar) hol van szerinted?!

2020. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Azért a horvát tengerpart elég hosszú...

Három hete valóban múlóban volt. Mostanában napi 50-70 eset van, ez kicsit több, mit mikor ott tombolt. A fő probléma éppen ez, hogy nem tudni, mi lesz két hét múlva. Akár a fertőzésekkel, akár az intézkedésekkel.

2020. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!