Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európában hová érné meg...

Európában hová érné meg kimenni dolgozni, majd később élni?

Figyelt kérdés

Én az országok helyzetétt úgy tudom itt Európában most Szlovénia, Lettország, Görögország, Svájc, Spanyol, Portugália, Lengyelország, Írország, Skócia, Anglia, Dánia, Hollandia, Dél-Olaszország, Belgium, Luxemburg, Törökország, Franciaország a legfejletebbek. Más főldrészekre lehet necces lenne dolgozni menni (Török még szinte Európai ország. Lakni esetleg szívesebben elmennék! Pl Florida, Vegas, Hollywood meg a szigeteik jó helyek lehetettnek csak úgy mint Ausztrália, Új-Zéland is. Dél-Amerikában is talán Bolivia, Columba, Chile, (Mexico), stb jó helyek lennének ha nem lenne szegénység. Bár mondjuk arra felé az emberek nem tetszenek ahogyan spanyol, olasz, portugáliában sem látszattra, ráadásúl még elég veszélyes emberkék is élnek arra felé! Japán, Kína, Kórea, Viettnám pedig csodálkozok, hogy még Magyarország fejlettségi szintjét is ütik (Kivéve Japán, mert az csalódás!) . Bár Honk Kong és Dél-Korea majdnem olyanok fejlettségileg mint Németország vagy Belgium. Akrikában szerintem csak Egyiptom, Tunézia és Qatar a fejlettországok. De ezek a helyek már lehet, hogy túl melegek lennének


Az biztos, hogy kőltözni melegebb éghajlatú helyre kőltöznék. Legalább átlagban 3-5 C-vel melegebb helyekre mint mo. Pl Dánia, Norvégia, Lettország szerintem nagyon széphelyek! Normális modern, kedves emberekkel! Szerbia, Horváthország nem tudom mennyire fejlettek és milyen helyek.



2020. jún. 30. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Viszont az kimaradt, hogy Urugway, Paraguay nagyon tetszetősnek tűnnek!
2020. jún. 30. 00:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én laktam jópár országban bár ezt így lehetetlen megmondani.

Azért egy életkort,szakmát és célt írhattál volna,hogy nagyjából tudjuk miért mennél külföldre.


Uruguayban laktam és nem igazán ajánlom,a fizetések hasonlóak mint Magyarországon viszont b 2x sok helyen 3x annyiba kerül minden,finoman szólva nem egy jó ár-érték arányú ország.

Paraguay nagyon szegény és alig van munkalehetőség,az csak akkor éri meg ha gazdag vagy és kicsit el akarsz vonulni egy egzotikus országba.


Egyébként ha Magyarországnál jobb életszínvonalú helyre vágysz akkor nyílván Nyugat-Európa vagy Kanada.

Új-Zéland kb német szint de oda kb csak hiányszakmával tudsz letelepedésit kapni.


Dél-Afrika egész jó hely is tud lenni a rosszhírek ellenére de nyílván nem Johannesburg.

A Cape-eken vannak nagyon klassz helyek.


Ázsiáról megmondom őszintén,hogy nem nagyon tudok semmit,soha nem laktam ott.


De mondom,jobban tudnék tanácsot adni ha írnál legalább egy kort,szakmát,végzettséget és célt.

2020. jún. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

A leggazdagabb régiók Észak- és Nyugat-Európa. Ha az észak neked túl hideg, akkor értelemszerűen marad valamelyik nyugati ország délebbi fele, Ausztria, Belgium, Franciaország, Hollandia, Németország, Svájc.


Dél-Európa országai már nem jelentősen gazdagabbak nálunk, de azért előrelépés lenne még Olaszország, Spanyolország és Szlovénia is.

2020. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olaszország északi része. Jóval több a munka mint a déli részen de az időjárás melegebb mint itt. Mondjuk Torino/Milánó/Bologna/Firenze/Genova városok közül válassz egyet.
2020. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!