Kezdőoldal » Utazás » Európa » A tegnapi döntés alapján...

A tegnapi döntés alapján Magyarország zöld lámpát kapott? Tehát tudunk utazni július 6. után karantén nélkül Angliába?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Észak-Írországba utaznék, ami ugye Nagy-Britanniához tartozik, de én erről nem is hallottam. Lehet aztán csak én vagyok lemaradva.
2020. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az új szabályozás a szóvivő szerint július 6-án lép életbe.


A londoni kormányfői hivatal illetékese egyelőre a brit turisták által legnagyobb számban felkeresett államokat említette,


köztük Franciaországot, Spanyolországot, Olaszországot, Belgiumot, Hollandiát, Németországot, Törökországot, Finnországot és Norvégiát, de közölte, hogy a teljes listát a kormány a jövő héten teszi közzé.

2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Ez most úgy müködik jelen pillanatban, hogy 2 hét karantén kötelezettséged van, ha kimész. Viszont 29-én bejelentették, hogy az országokat zöld, sárga, piros színek szerint osztályozzák. Legalábbis 50 országot tuti, ami nyaralás vagy egyéb szempontból fontos lehet az UK-nak. A zöld és sárga osztályozású országok karantén kötelezettség nélkül mehetnek a UK-be, a pirosaknak marad a 2 hét.

Ahogy a 2. válaszadó (köszönöm) által linkelt múlt heti cikk is írja a héten hozzák nyilvánosságra, elvileg ma, hogy pontosan melyik országok zöldek, sárgák vagy pirosak.

Jó lenne tudni, mert addig repjegyet sem tudok foglalni, amíg nem tudom mikor tudunk hazajönni. De még mindig nincs jó konkrét infó.

2020. júl. 1. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Más szabályok lesznek valószínűleg én a cikket amit láttam Angliára fognak ezek vonatkozni. Meg állítólag ma délután lesz kint a lista
2020. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Én nem mennék még jó darabig...

Akárki a nyakadba köhöghet...

2020. júl. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!