Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek esélyes lehet...

Szerintetek esélyes lehet erdélyi kirándulás szeptember közepe körül a koronavírust illetőleg?

Figyelt kérdés
Akkor terveztünk menni pihenni. Arra vagyok kíváncsi, hogy a véleményetek alapján van e rá esély avagy beengednek e az országba és ha igen akkor mi a garancia rá, hogy hazatéréskor nem kell 2 hetes karanténba vonulnunk?

2020. júl. 8. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Esély van rá, mert viszonylag sok idő van még addig, de ugye áprilisban is ezt mondogattuk itt a júliusi nyaralási tervekre vonatkozóan... ráadásul nem alakulnak jól ott sem a számok. Meg is keresem a varázsgömbömet.
2020. júl. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ott most épp kitalálták,hogy a karantén alkotmányellenes, úgyhogy várhatóan durvulni fog a dolog.
2020. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Valószínű lesz valami előbb utóbb, ha így emelkednek a megbetegedések. Úgy tűnik ez a kedves vírus mindent kibír a 35 fokos meleget és a -10 fokos hideget is..
2020. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos szerintem offos a szeptemberi tervetek :( én most megyek pár nap múlva és nagyon félek, hogy ott ér minket a karantén és vissza már csak 2 hét karanténnal tudunk jönni. De az a baj, hogy ahogy a megbetegedések állnak a románoknál, épp egy újabb hullám van kialakulóban, és mivel július közepe van, ha július második felében bevezetik a karantént, az nem fog egy-másfél hónap alatt megszűnni sajnos :(
2020. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem esélyes. Már napi 500-600 új eset van itt Erdélyben. Nem tartották be az emberek a szabályokat, mondjuk az a maszk úgy sem véd semmit. De tisztában voltam vele, hogy amint beindul a turizmus ez lesz. Egyébként turizmusban dolgozok én is, és kijelenthetem hogy jelenleg csak durvulni fog a helyzet egyenlőre. Már a környéken is vannak fertőzöttek, a hely ahol lakok, egyik legnépszerűbb turizmusközpont, baj lesz. Mert nem lehet elkerülni, egyenlőre nem fognak bezárni semmit, mert kell a pénz, kell, hogy legyen jövedelmünk, de ennek meg lesz a böjtje őszre, biztosan. Jönni fog a második hullám, bár magától a vírustól nem félek, de ha megint karantén, kijárási tilalom lesz bevezetve, akkor én is és többezren rajtam kívül csak sz.punk. Márpedig, sajnos ez lesz...
2020. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!