Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes megnézni a Louvret ?

Érdemes megnézni a Louvret ?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezünk egy kis Párizsi hosszú hétvégét párommal és amikor kerestük, hogy miket lenne érdemes megnézni hát egyből ugye jött a Louvre de egyik ismerősöm szerint nem éri meg a jegy árat , mert bent mindig 1 millióan vannak és semmit nincs időd megnézni. Ez igaz ?

2020. júl. 21. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis részét láthatod. A Louvre hatalmas.

Nézd meg az oldalát, döntsd el, hogy konkrétan mit szerelnél

látni a kincsek közül.

2020. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

1-es vagyok.

Amúgy a helyedben nem hallgatnék arra,

aki azt mondja, ne nézd meg.

Nem hiszem, hogy manapság olyan sokan

nyüzsögnének ott.

Inkább arra koncentrálj, nehogy a Louvre felé

tartván belefuss egy migráns balhéba, ami ott

mindennapos úton-útfélen.

2020. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

@2 Nem tudom, hogy milyen migránsbalhékra gondolsz, én még a lisszaboni kamu kokainárusokkal is simán eldumáltam, pedig sosem vettem tőlük semmit, Nyugat-Európa elég biztonságos hely, ha nem teljesen idióta az ember, Párizs belvárosában konkrétan keresni kell a bajt. Nyilván annyira nem szabad nem odafigyelni, mint mondjuk Budapesten, de kevés ennyire biztonságos főváros van az egész világon.


Amúgy a Louvre alapélmény, de kérdéses, hogy egy 3-4 napos úton mennyire fér bele. Egy teljes nap is kevés rá, de ha az út harmadát ezzel töltöd, akkor meg a városból látsz keveset.

2020. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hétvégére mész, akkor csak kívülről nézd meg szerintem.
2020. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ez valami étterem?"


Jézusom!

Persze, ez egy világszerte ismert "étterem".

Leghíresebb specialitása a rántott Mona Lisa.


Kérdező! Ki kellene választanod előre néhány olyan képet/szobrot, amit feltétlen meg szeretnél nézni, és csak azokhoz odamenni.

A múzeumőrök, akik általában több nyelven, de angolul biztosan beszélnek, szívesen útbaigazítanak.

2020. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

"Ki kellene választanod előre néhány olyan képet/szobrot, amit feltétlen meg szeretnél nézni, és csak azokhoz odamenni."


aki azon gondolkozik, hogy bemenjen-e egyáltalán, annak nincs olyan kép vagy szobor a fejében, amit feltétlenül meg akar nézni.

2020. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!