Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugaliaban melegebb van...

Portugaliaban melegebb van nyaron mint Magyarorszagon?

Figyelt kérdés

#Portugália #portugalia nyaralas
2020. júl. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Hüvösebb van az óceán miatt.
2020. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
? A földrajzot érdemes átnézni , már kora tavasszal beüthet oda a forróság szelsőség nagy viharokkal stb októberig , ócean ide vagy oda ..
2020. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindig van ott hűvösebb. Most például ott 30-34 fok van, itt meg 24 fok. Lehet a szél miatt hűvösebbnek érződik, de nem hiszem, hogy ott hűvösebb lenne nyáron.
2020. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Ez ami itt van nem éppen átlag július végi időjárás. Ilyenkor 35 környékén szokott lenni. Portugália legdêlebbi részén is július augusztus szokott 30 fok környékén lenni a hőmérséklet azon kívül kevesebb.

2020. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, melyik részén. Tavaly aug. végén-szept. elején voltam ott két hetet, bérelt kocsival körbeautóztam az országot. Porto-ban az itthoni melegnél jóval hűvösebb volt, napközben is csak 20 fok körül volt. Ahogy mentem délebbre, egyre melegebb lett. Aztán amikor közeledtem az óceánparthoz nyugatra, még Lisszabontól északra, egyre hűvösebb lett, este 20 fok körül volt a hőmérséklet. A legmelegebb viszont nem a legdélebbi részen, hanem Évorában ill. mellette volt, ez a déli óceánparttól kb. 200 km-re van északra, majdnem Lisszabonnal egy magasságban. Mikor beértem a városba du. 5-kor, 40 fok volt, mindez szeptember elején. Mellette van egy kőcsoport (angolul Almendres Cromlech), na ott 45-46 fokot is mutatott a kocsi hőmérője a déli órákban.
2020. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös ahogy írta,térségtől is függ
2020. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Azért tanultál hetedikben földrajzot, és elsőtől negyedikig írni, s olvasni, hogy képes legyél a legelemibb google keresésre.

időjárás portugália, de a weather portugal is remekül működne az esetedben.

Valamiért nem kerestél rá.

Biztosan kimaradt egy osztály.

2020. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7/7- es birom az ilyen kis kreteneket :)))))
2020. aug. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!