Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Horvátország fog...

Szerintetek Horvátország fog “sárga” jelzést kapni?

Figyelt kérdés
És ha igen még a nyáron? Mennék nyaralni, csak a karantént utána szeretném elkerülni. Ha esetleg sárga lesz szerintetek szólnak előtte, hogy például hétfőn bejelentik hogy szerdától sárga, vagy csak egyszerűen egyik reggel mondják, hogy na mától karantén annak aki átjön a határon?

2020. júl. 27. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Meg kell nézni a n agykövetség, konzulátus honlapját.
2020. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
48%

Biztosan nem fog kapni,legalabb is augusztus végéig kizartnak tartom.....papol itt mindenki az emberlet védelme/virust meg kell allitani stb elcsépelt frázisokkal.....a valosagban meg ez kb senkit nem érdekel!Egyetlen dolog az ami fontos és áll mindenek felett:a pénz!

Igy is elbukott már az az ország(meg másik is)egy vagon lóvét amit a turistak vittek volna oda,szóval most a föszezon közepén nem tudom elhinni,hogy lelőnék a már újra megkezdett hamvaiból éppen valahigy feltámadó turizmust.

2020. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Brasco, ez a magyar kormànyzat döntése, akiknek nem.feltétlenül fáj, ha Horvátországban nincs annyi magyar turista. Igaz, a magyar politikai elit jó része rendelkezik ott ingatlanokkal és aligha akarnak adminisztratív kényelmetlenséget maguknak, főleg nem akarják, hogy a reciprocitás elvén a horvátok is keményebb beutazási feltételeket támasszanak.
2020. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
82%

Azzal én tisztában vagyok,hogy ez a magyar kormányzat dőntése.Azzal meg főleg amit utána irtal.

Meg azzal is hogy a horvátok pontosan tudják,hogy kismillio magyar jár le hozzájuk a tengerpartra es viszik oda a penzuket!Ezert azt is siman el tudom kepzelni,hogy e miatt ha kell meghamisitjak az adatokat,csak hogy ne legyen sárga vagy piros besorolas.

2020. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Gyakorlatilag nem tudni olyan országról, amelyik ne hamis adatokat közölne a vírushelyzetéről.

Avagy megtiltja a közlését, mint pl. minálunk.

2020. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem tartom valószínűnek, pedig sárganak kellene lennie a fertőzöttségi mutatók alapján, csak egyrészt a kormányunk valószínűleg megegyezett a horváttal, másrészt nem akar a kormány több százezer magyar turista szemében népszerűtlen intézkedést hozni.


Ettől függetlenül felelőtlenség most Horvátországba menni nyaralni.

2020. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem felelőtlenség menni, semmivel sem durvább ez a vírus, mint egy szezonális influenza. Akik ebben meghalnak, abban is meghalnának. És az sem igaz, hogy mindenki belehal, akinek van valami súlyos alapbetegsége. Nemrég végre én is személyesen megismertem egy esetet, 55 éves rákos ember, elkapta a koronát és kigyógyult.


Vicc ez az egész, a kocsmák, szórakozóhelyek kinyitottak, tele vannak, emberek egymás nyakában, millió gócpont és mégse lett az, hogy tömegével hullanak az emberek vagy drasztikusan megnőtt volna a fertőzöttek száma. Persze, a boltban, a tömegközlekedésen meg vedd fel a maszkot, mert csak ott fertőz a vírus.

Meg tartsd a másfél métert, mert másfél méternél azt mondja a vírus, hogy ,,a рicsábа, másfél méter után nekem tilos fertőznöm!"...


Eltelt már több, mint fél év és látható, hogy mennyire mondvacsinált az egész, nem pestisről van szó. Ha egészségi állapotra, korra tekintet nélkül hullanának az emberek, megérteném, hogy ennyire vészesen festik le a helyzetet...de jelenleg nem így van...

2020. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es...latom vilagstatisztikaban is otthon vagy. Mar tullepte a szezonalis influenza eves 290-500.000 halottjat. Es valahogy csak nem akar leallni ez a franya virus.

Orulj hogy itthon nem durvult be...

2020. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7:

Az a baj, hogy teféle alufólia sisakosok nem csak maguknak ártanak.

2020. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!