Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hallottam saját fülemmel a...

Hallottam saját fülemmel a fodrásznál, hogy úgy cselezték ki a karantént, hogy pirosból zöldbe, majd zöldből haza repültek... ez borzalmas. Mit lehetne tenni ezekkel? Kinek lehetne jelenteni hogy van ilyen csel, hogy ellehessen csípni ezeket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mégis kinek lehetne jelenteni? Azért nem kell különösebben okosnak lenni ahhoz, hogy valaki rájöjjön erre a "cselre", tehát valószínűleg még azok is tisztában vannak vele, akik a szabályokat megalkotják. A cél nem az, hogy hermetikusan lezárják a határokat, mert az lehetetlen, a cél az, hogy csökkentsék a vírus behozatalának esélyét. Ha mondjuk 100-ból 2 ember az általad leírt csellel jut be az országba, az még mindig sokkal jobb, mintha minden ország zöld lenne vagy minden ország piros lenne, és akkor se ki se be.
2020. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Mi pont ugyanigy fogjuk csinalni.
2020. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
És ettől most koronavírusos lett valaki. Na ugye, hogy nem
2020. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a szabályok csinűlói is tudják

Nem azon vannak,hogy senki ne menjen sehova hanem azon,hogy csökkentsék a veszélyt


2-es hova mentek?

2020. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nepal vagy Kenya
2020. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5

Trollkodsz vagy komolyan?

2020. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed minek kerdezted. Kenya holnaputan nyit Nepal pedig 17.-n a ketto kozul lesz valamelyik. Amugy Nepalba mar ez lenne a masodik utam.
2020. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Afrikában nem paráznál?


Nepál amúgy mennyire biztonságos?

2020. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Voltam mar Afrikaban, en Budapesten parazok nem Afrikaban.


Nepal biztonsagosabb (kozbiztonsag) mint Magyarorszag nem is beszelve nyugat europarol.

2020. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugat-Európában féltem eléggé sok helyen :D

Meglepően sok gettó volt főleg Párizsnál


Amúgy nekem Dél-Amerika volt a legfélelmetesebb

Ott tényleg durván le vannak pattanva a települések és sok helyen hétköznapi az utcagyerekek látványa

2020. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!