Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mégis meddig tart még ez a...

Mégis meddig tart még ez a mizéria?Mikor mehetek már végre Krétára?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 07:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem ennyiből áll a nyaralás, de nekem szerves része a nyaralásaimnak a helyi ételek, és italok megkóstolása nyugodt körülmények között, leülve elfogyasztva.


Na már most, nem nagy öröm a szállodaszobában csipegetni a lent, maszkban megvett kaját :D Bár valakinek ez nem lényeg, nekem nagyon fontos.

2020. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek.


Semmilyen vendéglátó egységben nem kell maszk.


Vagy te hogy gondolod? Bekapsz egy falatot és vissza a maszk, iszol és vissza a maszk? :D


Ez nem így van.

2020. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, nem így gondolom, de azért a "zárt térben maszk viselése kötelező" eléggé korlátoz. Ne érts félre, nem vagyok maszk ellenes, de gondolom így pl. az olyan éttermek ahol nincs kerthelyiség csak elvitelre kínálnak...
2020. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"de gondolom így pl. az olyan éttermek ahol nincs kerthelyiség csak elvitelre kínálnak..."


Ez lehet, hogy így van, viszont szinte az összes tengerparti étteremnek van terasza és/vagy kerthelyisége, így a probléma megoldva.


Jártam már egy pár görög helyen, de én még zárt térben nem ettem sosem.

2020. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!