Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket vinnétek egy nagycsaládo...

Miket vinnétek egy nagycsaládos tengerparti nyaralásra?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek összeírni! Nem szeretnék itthon felejteni semmit.
2010. aug. 4. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mentek? Mekkora hely van pakolni?

Mennyi pénzetek van?


Ami fontos szerintem láz, fájdalomcsillapító, és sebtapasz. Ezek olyanok amik sürgösen kellhetnek.


Aztán ruhák, de max egy vékony pulcsi meg egy vékony hosszúnadrág (ha csak nem hotelbe leszetek ahol este a vacsihoz hosszú naci kell).


Gyerekeknek játék, olyanok amikkel akár utközben vagy a strandon is játszhatnak. pl kártya tengerpartra nem jó, de a szállásra szuper.


Ha nincs sok hely én kaját nagyon nem vinnék. Max pár leves port, de inkább elöfizetnék félpanzióra vagy elsö nap meglesném milyen kajálási lehetöségek vannak.


Pl ott vajat, felvágottat, tejterméket venni nem drágább mint itthon. Ez vonatkozik a zöldség és péktermékekre is.


De nektek kell tudni az anyagiakat.

Repcsivel meg megint más.

2010. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi olaszokhoz megyünk kocsival lakókocsis kempingbe a tengerpartra. Nincs ellátásunk, marha sok mindent viszünk. Anyu is összeírt pár dolgot. Pl. Poharakat, a neszeszerben naptejet!, testápolót, fertőtlenítőt, gyógyszereket meg a napi élethez a dolgokat (fogkefe stb...). A strandra gyékényt, strandsátort. Aztán müanyag tálakat, fényképezöt, 2 nagy elemlámpát. Még konzerveket, de még sok minden van ezen kívül, ami nem jut az eszembe. Remélem segítettem!
2010. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!