Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan adjam hozzá a wizz air...

Hogyan adjam hozzá a wizz air repjegyez 3 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Sajnos amikor a mi jegyünket vettük, akkor még úgy volt szüleim vigyáznak rá.


Nos ők visszamondták ezt és most ugye vinni kell a picit is. Ezzel semmi baj, de nem tudom ezt hogyan tegyem?


Ez elintézhető valahogy?


Nagyon kétségbe estem, az ára vajon ennek a műveletnek mennyi?



2020. aug. 9. 21:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a babának kell csak venned egy plusz jegyet.

[link]


Itt ezt írják:

Foglalás

Az internetes foglalás során az utas utónevéhez az „INFANT” megnevezést, a vezetéknévhez pedig az utas vezetéknevét írja.


Ha a fentiek szerint külön ülőhelyet foglalt, nem kell kifizetnie a csecsemő utazási díját. A csecsemőhöz nem tartozik további szállítható poggyász.

2020. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11/11 köszönöm szépen, ez igazán hasznos válasz volt!


A kérdés az még hogy most akkor én simán vegyek egy jegyet a járatra, mintha felnőtt lenne csak írjam oda INFANT és akkor tudják hogy baby??

2020. aug. 9. 22:29
 13/20 A kérdező kommentje:

Például


Dezső INFANT Horvát?


Vagy nem így?

2020. aug. 9. 22:29
 14/20 A kérdező kommentje:

*Horváth


Ez csak példa

2020. aug. 9. 22:30
 15/20 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy így kell beirnod:

INFANT Horvath

es a check-in-nél tudod megadni a teljes nevét. De ez nem 100%, sajnos már nem emlékszem pontosan, én hogyan csináltam.


A foglalás legelején tudod azt kiválasztani, hogy nem felnőtt, hanem csecsemő az utas. Ezt fontos megadni.

2020. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is gyereket akartam hozzáadni pár hete a foglalásomhoz, de nem találtam meg ezt az opciót, úgyhogy vettem egy külön felnőtt jegyet neki és telefonon elintéztem, hogy vonják össze a másik foglalással.
2020. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell a babának külön jegyet venni, ha külön helyet szeretnél neki mert pl viszed magaddal a gyerekülést is és abban lesz a repülőút alatt.

Ha ölben utazik, akkor elég a saját foglalásodhoz hozzáadni. Hívd fel őket, vagy ha nincs messze a reptér, akkor menj be ott a jegyeladási irodájukba és segítenek benne.

2020. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Na telefonos ügyfélszolgálattal megoldható.


10 perc, 250 forintos percdíj mellett.


Plusz 15000 párszáz ft ölben.

2020. aug. 13. 21:00
 19/20 Alex Prince válasza:
0%
8-as nagy hülyeséget mondtál, ugyanis a Wizz Air-nek nincs személyes ügyfélszolgálata, ha pedig a központi irodába mész be, valószínűleg elhajtanak. :)
2020. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát engem valahogy még nem hajtottak el a Menzies jegyeladásból, ahogyan korábban a Malév GH jegyeladásból sem.
2020. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!