Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi esélyem van két gyerekk...

Mennyi esélyem van két gyerekkel (5 éves,3 hónapos) egyedülállóként Angliában?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni dolgozni Angliába két gyerekemmel és tudni szeretném,hogy milyen lehetőségek vannak kint.Sajnos egyedül nevelem őket.Hova tudom elhelyezni a gyerekeimet amíg én dolgozok?
2010. júl. 31. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

szia


Igazabol csak anyi kell hogy nagyon jol tudjal beszelni angolul,ha itt vagy a legfontosabb hogy csinalj egy itteni bankszamlat.A gyerekeket meg be teheted egy ovodaba vagy hivhatsz hozzajuk egy bebisistert.Meg lehet oldani én itt tanulok már egy éve és most élvezem a szabadságot de én is dolgozom egy mc-ben és heti 200-at keresek nem telyes munkaidoben az indiai takariito aki meg a szobamat takaritota o meg 1500-at keres egy honapban termeszetesen fontban.

Remélem segitettem valamit.

2010. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én nem élek kint, de a rádióban épp a múlt héten hallottam a tudósítótól, hogy nincsenek óvodák-bölcsödék, csak méregdrága bébiszitterek, annyit meg nem hiszem, hogy keresel. Egyedülállóként itthon is nehéz megszervezni az életet, pláne idegenben. Én a helyedben nem kockáztatnék két apró gyerekkel.
2010. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!