Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin vagy Bécs a jobb hely...

Berlin vagy Bécs a jobb hely lakni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nekem Bécs a favorit, az egyik leggyönyörűbb város a világon, idén decemberben ki akarok menni, megnézni a karácsonyi vásárt, sok jót hallottam róla, állítólag nagyon hangulatos.

Ráadásul Bécs egy tiszta város, jó megélhetési lehetőségekkel, munkahelyekkel. Szerintem Bécs a lehető legtökéletesebb választás!:)

2010. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha lehetőség van rá,hogy ki menj,akkor szerintem bécsbe menj ki először,mert közelebb lesznek rokonaid is,és szép hely is...ráadásul viszonylag sok magyar dolgozik még ott....aztán ha már lenne ott munkád,akkor kitudnál menni berlinbe is,megnézni mondjuk 1 hét nyaralás erejéig,hogy ott milyen lenne lakni..
2010. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!