Kezdőoldal » Utazás » Európa » FlixBus-szal kinek milyen...

FlixBus-szal kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Zadarba mennék Flixxel. Ugye most a határátlépéseket lehet előre regisztrálni, így nem kell a határon sorba állni . Ezt a flixbuszos utazás során is meg kell csinálni, vagy ott a busztarsasag intézi ezt?

2020. aug. 26. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Aligha. Inkább az van, hogy aki nem csinálta meg előre, az feltartja ezzel a többi utast.
2020. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam pont azon a vonalon (csak én Trogirig mentem). Előre töltsd ki az adatlapot itthon. Olyanokat kell beírni pl. hogy átestél-e a koronavíruson. Ezt nyilván nem tudhatja a FlixBus. Mindenki kitöltötte előre, így viszonylag hamar átjutottunk a határon. Tőlem nem kérték a sorszámot, a nevem alapján valószínű megtaláltak a rendszerben. Telefonszámot és a várost, ahova mész - rögzítik.
2020. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Határhoz érve tartsd a kezedben a készen kitöltött adatlapot.
2020. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!