Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazhatok egyedül 17 évesen?

Utazhatok egyedül 17 évesen?

Figyelt kérdés

Nyáron 2 napra, 1 éjszakára kiutaznék Németországba, Nürnbergbe repülővel. A szállás azt írja a szabályzatban, hogy “életkortól függetlenül bárki megszállhat a szálláson” ilyenkor utazhatok egyedül, nem lesz probléma a szállással sem?

A válaszokat köszönöm előre is!



ápr. 29. 19:18
 1/2 47. válasza:
39%
Igen
ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De, valószínűleg gond lesz, ha egyedül akarsz bejelentkezni 17 évesen. Az “életkortól függetlenül bárki megszállhat a szálláson” ugyanis arra vonatkozik, hogy bármilyen korú gyereket fogadnak - mivel vannak szállások, ahol 14 év alatt gyerek nem szállhat meg. De fiatalkorút egyedül szálláshely nem fogad. Szerintem mindenképpen hívd fel őket, de meg lennék lepve, ha igent mondanának (szállásadó vagyok én is, mi sem fogadunk felnőtt nélkül 18 év alattit, hiszen ha történik vele valami, ki vállalja a felelősséget?).
ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!