Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriaban elok! Szeptember...

Ausztriaban elok! Szeptember elsejetol aki Ausztriaba szeretne menni Magyarorszagrol, annak tenyleg kell karanten vagy teszt?

Figyelt kérdés
A baratom kulfoldon dolgozik, nem osztrak es nen magyar allampolgar. Mondtam neki, hogy ha szeretne jonni, jojjon hetfon es kedden menjen vissza, mert kesobb mar nem fog tudni jonni... De most azt mondta, hogy nem tud jonni, mert ha visszamegy masnap Ausztriaba, akkor karantenban lesz vagy tesztet kell csinaltatnia. Ti erről hallottatok barmit is? En keresek a neten errol hirt, de nem talalok (nem beszelek nemetul, igy a nemet nyelvu hiradot sem ertem, sem cikkeket)
2020. aug. 29. 23:07
 1/9 anonim válasza:
61%
Tényleg.
2020. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Be tudnal linkelni errol egy cikket?
2020. aug. 29. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, miért csak Ausztriában élőktől vársz itt választ....


[link]


Ha EU tagállamban van regisztrált lakhelye, szabadon beutazhat Ausztriába a külföldi àllampolgáe is.

2020. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vegigforditattam az egesz oldalt amit kuldtel, de abban sem volt az, hogy hetfotol teszt vagy karanten kene neki ha visszamegy
2020. aug. 30. 09:14
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mert nem kell neki!
2020. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg csak kifogást keres.
2020. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem keres, miert keresne? Felre volt informalva.
2020. aug. 30. 12:08
 8/9 D. Brasco ***** válasza:
56%
Az ....félre....foleg miutan hetek óta szó nincs ausztriában egyik orszaggal kapcsolatban sem szigoritas.Hetekkel ezelott a horvatok piros zona lett(tehat onnan karanten vagy teszt)pont mint a többi balkani allam azt jó napot.De ennyi,datumhoz kotott szigoritasrol vagy annak tervezeterolmeg még csak hallani sem lehetett
2020. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neki a fonoke mondta tegnap
2020. aug. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!