Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthat ki legolcsóbban...

Hogyan juthat ki legolcsóbban két ember Bécsbe Pestről?

Figyelt kérdés
délre kint kell lenni legkésőbb és 7 felé haza
2010. aug. 6. 09:18
 1/7 anonim válasza:
0%
gyalog a legolcsóbb de gyorsan kell majd futnotok
2010. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Orange ways nézz utána 2 embernek a retúr(!) jegy 10k kocsival 6-7 literes fogyasztással kb ugyan ennyi egy kicsit drágább.


Üdv fradis

2010. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Marha vicces a gyalog, de ha utánaszámolnánk mennyit kopik a cipő, meg hogy útközben enni/inni is kell... nem is biztos hogy az lenne legolcsóbb...

Amúgy sztem akciós vonatjegy, Bp-Bécs vannak egész normális áron, vagy távolsági busz, szintén.

2010. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10 ezerért az csak a repülőjegy... Ha jól sejtem ahhoz még jön reptéri illeték, kerozindíj, stb.


Szerintem legolcsóbb vonattal... az olyan 3-4 ezer körül lehet, de ennek már utána tudsz nézni a neten.

2010. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó az Orangeways busztársaság

A MÁV-nál 25 euró a retúrjegy ez két embernek ugye 50 euró, ez sehogy sem kevesebb mint 10000 forint


Üdv fradis

2010. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volánbusszal én múltkor 3100 forintért mentem retúr. a népligetből indulnak a buszok.
2010. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14€ a retúr vonatjegy egy napi bécsi tömegközlekedésre is jogosít.. szerintem elég jutányos.
2010. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!