Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Cipruson/Észak-Cipruson...

Milyen Cipruson/Észak-Cipruson élni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő jó, az emberek lazák kedvesek de munka nincs túl sok.
2020. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem ez a déli rész, észak sokkal rosszabb.
2020. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Észak miben rosszabb? Csak munka szempontjából, vagy egyébként is? Apámék kitalálták, hogy akarnak venni ott egy apartmant, amit kiadnak, és engem akarnak odaköltöztetni, hogy foglalkozzak vele. Aminek én nagyon-nagyon örültem. :D Ezért a munka része az annyira nem érdekel, inkább az, hogy milyen az élet, milyenek az emberek, az árak, stb. :)
2020. szept. 13. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

A déli része kicsit olyan mint görögország. Az északi rész viszont de facto törökország így már csak amiatt is érdemes délre költözni mert az az EU területe míg észak nem. Másrészt északon nemigen vannak nagyobb városok és a két rész között nem olyan egyszerű mászkálni mint ha Bécsbe mennél.


Amúgy nagyon laza hely és éjszaka van élet igazán. A mentalitás is görögös.

(amúgy Ciprus adóparadicsom és offshore terület így ha jó környéken vesztek lakást akkor ne csodálkozz hogy szomszédod egy orosz oligarchia lesz.)

2020. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!