Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban hol vannak dohánybol...

Londonban hol vannak dohányboltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Londonban hol vannak dohányboltok? Eddig sehol sem találtam a közelemben. Fura, mert ugye Magyarországon kb minden sarkon van egy, itt viszon nem láttam sehol sem feltüntetve. Hogy vannak kiírva, vagy térképen hogy kell rákeresni, mert már minden félét beírtam keresőbe, de csak párat hozott fel, azok is vagy 7-8 km-re vannak tőlem. El nem hiszem hogy nincsen több. Lehet csak én vagyok vak, vagy rejtegetik, hogy ne legyen olyan figyelemfelkelő?



2020. szept. 20. 10:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-nek.

Lehet te még fiatal vagy ( vagy nem, de akkor elfelejtetted), de nem is olyan régen a 80-90-es években cigit csak trafikokban, vagy újságárusnál kaptál. Én sokszor vettem anno cigit az újságárusnál is.

2020. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!