Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltam Dániában Májusban és...

Voltam Dániában Májusban és Júniusban, viszont visszaemlékezve nem találkoztam se darázzsal, se méhvel, se szúnyoggal. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tenger vett körül, szeles, esős idő volt, mint Dániára jellemző.

2020. okt. 12. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, hogy esőben nem repülnek se darázsak, se méhek, se szúnyogok? Egyébként gyakran találkozol darázzsal, méhhel mondjuk Budapesten az utcákon járva?
2020. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag gólya sincsen....
2020. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve szeptember elején kissé esős időben voltam Koppenhágában, és elég sok darazsat láttam, tehát vannak. Nyár elején még talán nem volt olyan sok.
2020. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg nincs gólya se, a sirályok hozzák ott a gyerekeket.
2020. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál Dániából termelt mézzel ?

Szúnyog abszolúte nincs is .

2020. okt. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Budapesten igen és Mo-on is akárhol voltam (ugyanolyan időjárási környezetben).


Koppenhága...ott esélyesebb, hogy akár erkélyeken (ha vannak) virágokat termesztenek. Ahol én voltam, ott nem igen voltak virágok. Sok ültetvény volt, de azok nektárt nem tartalmaztak.

Nyár elején...igen nagy hőség volt.

2020. okt. 13. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
"Találkoztál Dániából termelt mézzel?" Igen, Dániában is termelnek mézet, bármennyire is hihetelen, ott is vannak virágok, zöldségek, gyümölcsök és méhek, amik beporozzák ezeket.
2020. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off 1: am nem úgy kell ragozni, hogy "méhhel"?

Off 2: szóljatok, ha olyan helyet találtok a Földön, ahol nincs se méh, se darázs, se szúnyog! Odaköltözök! :)

2020. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Antarktisz és Arktisz. Szólj mikor költözöl, hogy ott lehessek a nagy eseménynél (nem a célállomáson, hanem az indulásnál). De ajánlhatom a Mount Everest tetejét is ha az jobban tetszik. És még néhány helyet.
2020. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!