Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek jövő májustól már...

Szerintetek jövő májustól már lehet repülős utat tervezni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem.
2020. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
tervezni bármit lehet... :)))
2020. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Majusra nem terveznek, de talan az mar realis, hogy majustol neki lehet allni. Nagyon kivanom, hogy eljek tul a legitarsasagok.

Szemely szerint en csak olyan utba vagnek bele, amibe belefer, hogy hetekig ottragadok.

2020. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Biztosan nem.
2020. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Tervezni bármikor és bárhova lehet.
2020. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem lehet. Az valószínű, hogy akkor is lesznek még valamennyire korlátozások, például rendezvényeket még mindig nem lehet korlátlan létszámmal tartani. De azért utazgatni Európán belül táncsak lehet már, pláne ha már van vakcina. Nem értem, miért ilyen nihilista mindenki.


3: Olyan nincs, hogy nem élik túl. Utasszállítóknak létezniük kell.

2020. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
úgy gondolom, hogy legkésőbb nyárra lehet már normálisan (maszkban) repülni, mivel az emberek teljesen jogosan le fogják sz*rni a corona vírust másfél évnyi szerencsétlenkedés után, és mindenki élni akarja majd normálisan az életét.
2020. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
7: Ha lesz*rják, akkor maszkot sem fognak viselni. Amúgy való igaz, Szilveszterkor-Újévkor az emberből általában előjön az "Ennél az évnél jobbat kívánok"-gondolat, hát még majd most! Ha azt látják az első hónapokban, hogy jövőre is az idei módi akar folytatódni, sokaknak el fog fogyni a türelme.
2020. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

8-as: A totális vírustagadó és a pincében remegő között azért elég nagy az átmenet.


Én például követem az előírásokat, maszkot hordok mindenhol, tömött szórakozóhelyekre sem megyek, viszont szeretnék már normálisan utazni, hiszen külföldön sincs nagyobb veszély, mint itthon.

2020. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%
Nem lehet, mert diktatúra van és a Zorbán így védi a hat almát.
2020. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!