Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Ryanairt hogy lehet elérni...

A Ryanairt hogy lehet elérni akár online, akár telefonon?

Figyelt kérdés

Nem tudom megváltoztatni a járatot, egyszerűen nem enged tovább

Chatben egy bot-al tudtam csak felvenni a kapcsolatot.



2020. okt. 19. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1) [link]

2) [link]

2020. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha élő emberrel akarsz beszélni, akkor is mindig chatbot-tal tudod csak először felvenni a kapcsolatot, a kérdéseidre próbál válaszokat adni, válaszd ki mindig az 'I have other question' 'I want to speak to an agent' jellegűeket, pár ilyen kör után kapsz egy űrlapszerűséget, amit ki kell töltened (név, járatszám, email, mi a problémád), és utána kiírja, hogy sorban állsz az ügyfélszolgálatosnál, légy türelemmel. Attól kezdve mázli, hogy 2 perc múlva vagy 2 óra múlva jelentkezik be valaki. Nekem eddig a legtöbb 40 perc volt, viszont kétszer is jelentkeztek perceken belül. Nyitva szoktam hagyni a gépen az ablakot, és olvasok mellette. Úgy fogom fel, mintha ügyfélszolgálaton várakoznék.
2020. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert nem art tudni, hogy sokszor olcsobb, vagy ugyanannyiba kerul venni egy uj jegyet...
2020. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 3., most ingyenes az átfoglalás, csak nem tudom megcsinálni.😃

2020. okt. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!