Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Magyarországról Németország...

Ha Magyarországról Németországba utazok vissza, akkor a kötelező 10 nap karantén után KELL teszt IS? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Németországban lakok, de haza kéne utazzak családi okokból kb. egy hétre. Sok helyen úgy fogalmaznak, hogy 10 nap karantén lesz érte a jutalmam visszaérve Németországba, de a hivatalos oldalakon azt írják, hogy a tíz nap letöltése után is kérhetnek negatív teszteredményt, és csak így hagyható el a karantén. Akárhol érdeklődtem, nem kaptam két egyforma választ. Van olyan, aki nem rég jött vissza és le tudná írni a tapasztalatát? Akkor most így is úgy is kell teszt? Mert volt, ahol azt mondták, hogy ha eleve úgy indulok vissza Németországba, hogy van negatív tesztem (két napnál nem régebbi), akkor nem kell a karantén, de a hivatalos német oldalon meg erről semmilyen adat nincs.

2020. nov. 23. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Függ a tartománytól.
2020. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!