Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyik a legjobb,...

Szerintetek melyik a legjobb, legfejlettebb, legliberálisabb Európai főváros?

Figyelt kérdés
A leírtak közül válassz!

2020. dec. 26. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Párizs
London
Berlin
Madrid
Róma
34 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül szerintem Berlin. De Párizs sem sokkal rosszabb ilyen szempontból.
2020. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt hittem a legtöbben London-t írják majd. Miért jelölték ilyen sokan Párizst? Liberálisok mint Berlin vagy London?
2020. dec. 26. 16:51
 3/27 A kérdező kommentje:
"Liberálisabb" akart lenni. Csak a telefon átjavította.
2020. dec. 26. 16:52
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
London és úgy en bloc Anglia és az Angol emberek nem túl liberalisak. London ugyan viszonylag liberális de azért Berlin, Párizs liberalisabb.
2020. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Na de Anglia eléggé liberális ha azt vesszük bár egyben konzervatív is de a halálbüntetést ott már a 60-as években megszüntették a melegházasságot is ott támogatják legtöbben ezek közül talán vagy Németországban. A rendőri erőszak is ott a legritkább. Ezek közül az alapvető sorrend talán úgy van hogy Németország, Anglia és Franciaország mert jelenleg Németország a legliberálisabb talán politikai értelemben. Na de magukról a Németekről sokszor mondják hogy egyébként merevek és valójában nem olyan liberálisok. Viszont az Angolokról még csak ilyesmit sem hallani. Ott úgy tudom pont lazábban vesznek mindent az emberek is viszont emellett azt is mondják hogy konzervatív hely, most akkor ez hogy van?
2020. dec. 26. 17:01
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
De az átlag angol nem az elit. A politikát ott is az elit irányítja. Az utca emberei nem épp liberálisok és meglehetősen merevek, hagyománytisztelőek Angliában.
2020. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De nem annyira mint Németországban ugye? Legalábbis ott a cipőt se szokás levenni a házakba belépve a pontossággal sem olyan merevek mint a németek. Úgy tudom gyereknevelésben talán ők a legliberálisabbak. Miben merevek? Milyenek az angolok?
2020. dec. 26. 17:08
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Külföldieket lenézik. A hagyományaikat mélyen tisztelik. A királyi házat is. Az EU-t is sokan utálják Angliában. A birodalmi múlt nosztalgiája él az Angolokban.


Németország sokkal liberálisabb mint bárki hinné. Sokat változtak a németek, és nagyon liberálisaknak lettek főleg Berlin. Ennek az oka hogy ha egy cseppnyi hazaszeretetet mutatnak már nácinak nevezik az illetőt.

2020. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8 Igen de pont ez hogy csak a felszínen. Pont ezt írtam le hogy a felszínen talán a Németek a legliberálisabbak 2. az angolok de kultúrában talán a németek a legmerevebbek. Viszont azt hogy utálják a külföldieket leginkább a Franciákról hallani meg hogy milyen nacionalisták. Az angolokról pont azt mondják hogy milyen multikulturális főleg Londonról. A kérdés pedig alapból a fővárosokról szólt London pedig a legnagyobb főváros ezek közül és a BLM is ott tombolt legjobban stb... Angliából sokszor hallom hogy konzervatív ennek ellenére a legliberálisabbnak tűnik.
2020. dec. 26. 17:24
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hogy London liberális. De vannak akik szerint London nem is Anglia sőt van aki lecsatolná az országból(!). Najó az már ritka.

BLM. Pfff a többség utálja a BLM hívő idiótákat. Nincs nagy támogatottsága.

LGBT hát Vardy esete sokmindentől elmond. Az megint olyan volt hogy kitalált vmi hülye hogy a Premier League-ban legyen ahol lehet b*zizászló. Erre egy Vardy nevű fickó gólörömként szétrúgta a szögletzászlót. Nagyon sokan támogatták utána, sok fanja lett. Szerintem ez mindent elmond arról hogy viszonyul ehhez az átlag Brit.

2020. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!