Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott valaki mostanság Bp...

Utazott valaki mostanság Bp környékéről Romániába (Nagyvárad)busz/vonattal?

Figyelt kérdés

Rokonokhoz szeretnék kiutazni.

Ha esetleg busszal/ vonattal mennék... mire számítsak így a COVID idején?



2021. jan. 18. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Lehet Bpről, Debből stb-ről beszélni nem megy busz Nagyváradra. Elmegy Biharkeresztesig a busz, onnan meg most tudtommal nem megy a román busz tovább amióta vírus van. Legutóbb nyáron ment, amikor semmilyen korlátozás nem volt.
2021. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ja annyit elfelejtettem, hogy te karantén nélkül átmehetsz. Amúgy Biharkeresztesről még egy 20-30perc séta nagyon max a határ. Esetleg a rokonaid addig àtmehetnek érted, csak nem tudom, hogy visszafele ezért ők kapnak e karantént:/
2021. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én biztosan a közvetlen vonatot választanám, mert fogalmam sincs, hogy milyen fuvarlehetőségek vannak most Biharkeresztes és Nagyvárad között. Az biztos, hogy az adminisztratív korlátozások miatt nincs vagy nincs annyi fuvaros, mint normál esetben. Persze lehet, hogy ha átsétálsz, ott már lesz taxi.
2021. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1 db direkt vonat van Nagyváradra, a Corona IC. Romániába menet most nincs karantén Magyarországról.
2021. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!