Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan rajtam kívül aki...

Van olyan rajtam kívül aki csak úgy be ül az autóba és kocsikázik? Vagy például el megy valahova majd haza felé menet csak úgy el megy más merre kocsikázni?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok valamikor.


Ha van ilyen akkor hány km szoktatok menni egy adott nap?

Mi volt a legtöbb?

Merre mentél?

Ki hány éves és milyen nemű vagy?



2020. okt. 18. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A nem dolgozó réteg(érted ugye) egész nap azt csinálja itt a falunkban. Egyik sarkon be a másikon ki.
2020. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1#Igen étrem,van benne valami.
2020. okt. 18. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A férjemmel rendszeresen. Már az első randinkon is céltalanul kocsikáztunk, vagy 300 km-t mentünk. Már 5 éve, hog, rendszeresen együtt lógunk a sztrádán, szeretünk közben elmés gobdolatokat megosztani, nézelődni, férjem elmutogatja, melyik villanyoszlopot cserélte ki a héten, stb :) Lett kis utasunk is a hátsóülésen, így már nem olyan hosszú azút, mert nem bírja sokáig.

Ha bevásárolunk, kerülőutakon keveredünk haza.

30 évesek vagyunk.

2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van!☺️ Van hogy stressz levezetésként! Volt már ilyen miatt 30-40km + is!

31F

2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel hétköznap napi 170 km-t kell ingáznom, úgyhogy ezen felül én már nem vágyom további autókázásokra.
2020. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobogókő közel van hozzánk, és néha útba ejtem, amikor nem kell sietni haza. Vagy ha nagy ritkán épp nincs itthon senki, aki megkérdezné hova megyek, akkor hajnalban felkelek és autózok egy jót oda-vissza. De ha rossz passzban vagyok, akkor is van, hogy keresek valami ürügyet, hogy autóba ülhessek. Na, olyankor szoktam még elmenni vagy kocsit mosni, vagy csak úgy autózni a vakvilágba (persze azért nagyjából a környékben), vagy akár mindkettőt egymás után. Általában 20-30 km-t megyek ilyenkor, mikor hogy sikerül. Azt viszont nem tudom mi volt a legtöbb, nem tartom ennyire számon. 36N
2020. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Túl drága az üzemanyag ahhoz, hogy csak úgy kocsikázzunk...
2020. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vezetek napközben, így általában nem autózgatok céltalanul. Amíg új volt az autónk, addig párszor volt olyan, hogy délutánonként össze-vissza kanyarogtam, élményautóztam, de aztán egy idő után meguntam. :D Haverjaim vannak olyanok, akik ezt élvezik, ezért rendszeresen találkozunk úgy, hogy "Elviszlek magammal" feeling van. :D
2020. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a Google Streetview-t is szeretem, ugy a tajakat, utcakat is.

Ha van benzin, szeretem a road movie-t.

2021. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!