Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jelenleg karantén nélkül...

Jelenleg karantén nélkül utazhatok Romániában?

Figyelt kérdés

Sajnos a pesti életről most le kell mondjak a vírus miatt. Eddig bírtam anyagilag, szóval szeretnék visszaköltözni Erdélybe a szüleimhez. Ezt 2 hét karantén nélkül meg tudom úszni?


Illetve ha mondjuk havi egyszer ki kéne jöjjek orvosi vizsgálat miatt (tb-m rendezett), akkor azt megtehetem a folytonos oda-vissza 2 hét karantén nélkül?



2021. febr. 2. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, karanten nelkul mehetsz vissza. Az orvosi vizsgalathoz meg papirt kell felmutatnod
2021. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hááát... nemrég ment haza a párom szüleihez románba és őt karanténba rakták..
2021. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Magyarország 2021. 01. 09. 20:00-tól ismét „kockázatmentes” besorolást kapott (nem része a „sárga zónának”), így a Magyarországról a fenti időpont után beutazóknak nem kell karanténba vonulniuk Romániában."

2021. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2021. febr. 3. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!