Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kulfoldre, Hollandiaba utazott...

Kulfoldre, Hollandiaba utazott mar vki telekocsival -transzferrel? Engem haztol-hazig erdekelne (oda-vissza).

Figyelt kérdés

Mi a helyzet a hatarnal?(Magyarorszag-karanten miatt) Kint elek de nincs munkavallalasi szerzodesem.


Mennyire megbizhatoak? Esetleg vki tudna ajanlani?


PCR Teszt kell-e ?



#Hollandia #kocsi #transzfer #Munkavallalasi szerzodes
2021. febr. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként ha kint élsz, csak-csak van némi fogalmad arról, hogy odakinn vannak buszok és vonatok (tudod, azok a nagy dobozok amikre kerekeket szereltek), amikkel viszonylag olcsón és gyorsan el lehet jutni egy repülőtérig, ahonnan vannak/lesznek (megfelelő szó aláhúzandó) repülőjáratok. EIN repülőteréről ki lehet fogni pár ezer forintos repjegyeket.

Ráadásul a repülő olcsó és jó is.

PCR teszt ügyében pedig naprakész infót találsz akár a holland, akár a magyar külügyminisztérium oldalán.

2021. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es: én külföldön élek sok éve, ennek ellenére soha nem utazok repülövel.

Ugyanis nem nagyvárosban élek, és MO-on sem BP-re akarnék menni.

Innen a legközelebbi repülötér autóval 1,5 óra, vonattal 2 óra. Utána jönne 1 óra várakozás, mire becsekkolsz.

Az út kb 4 óra.

BP-en egy óra, mire eljutok egy pályaudvarra, onnan 4 óra vonat - és kb ugyanennyi lenne autóval is, ami ott nincs, tehát elöszrö még el kellene egy bérelt autót hozni valahonnnan.


Ez így repülövel minimum 11 óra - és ebbe még nem számoltam bele az átszállásoknál a várakozási idöket -, szóval sem idöben, sem pénzben nem éri meg.

2021. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezö: anyukám többször jött így hozzánk, neki, mint idös asszonynak kifejezetten elönyös volt a háztól házig utazás.

Most viszont nem tudom, hogy a corona miatt mit változtattak, az adott cégnél kérdezz rá.

2021. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Vlszeg nem jottel ra, de en a karantent szeretnem elkeruni, miutan nics szerzodesem. Csak ezert szeretnek kocsival, transzferrel vagy vmilyen 4 kereku kis dobozzal hazautazni. Allitolag barki johet-mehet a hataron ellenorzes nelkul autoval. Busz-vonattal utazokkal ugyanugy kicsesznek mintha repulovel mennenek.(egyebkent evtizedek ota repulovel jarok)


A pcr tesztet a transzferre ertettem.


#2 Nekem kb 8-9 ora amig haztol - hazig erkezem. Bp-tol 160 km-re megyek. Hollandiaban pedig kb 1 ora kocsival Eindhoven.


#3 Koszonom.

2021. febr. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!