Kezdőoldal » Utazás » Európa » A telekocsi csak azoknak...

A telekocsi csak azoknak ajánlott, akik szeretek cseverészni?

Figyelt kérdés

Münchenből jönnék majd haza telekocsival, de még sosem utaztam így.

Azt hallottam, hogy szinte kötelező beszélgetni, illetve hogy ha kisbusszal megyek, akkor talán annyira nem.



2018. júl. 10. 10:51
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szó sincs ilyenről hogy kötelező lenne beszelgetni!Ha ugy alakul a dolog nyilvan lehet tarsalogni,bar szerintem soförkent meg utasként is van az a helyzet amikor megvaltas ha a masik nem szól semmit!
2018. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kötelező beszèlgetni, bàr elég jó alkalom màsok megismerésére.
2018. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező beszélgetni én is mentem már telekocsival.
2018. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kotelezo.

Lehet hogy van aki alszik utkozben.

2018. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat telekocsizok, bár nem külföldi viszonylatban. Általában társaságfüggő, hogy mennyi beszélgetés van. Van, hogy az egész társaságban csak 1 valaki van, akivel végigdumáljuk az utat, van hogy mindenki bele-bele szól a társalgásba és van (ugyan ritka), hogy senki nem szól a másikhoz.

Szerintem illik az elején néhány mondatot beszélni egymással, de ha aztán egyértelműen látszik, hogy zötyög a témázás, akkor nem kell erőltetni. Nincs ebben semmi ciki, nem kell, hogy megfelelj az utastársaidnak, sofőrödnek.

2018. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!