Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tippeltek, az új osztrák...

Mit tippeltek, az új osztrák határátlépési szigorítások meddig tartanak?

Figyelt kérdés

Szerintem katasztrófális, és sok ismerősöm szerint is, de lényegében ez mindegy, ők hozzák a szabályokat, aztán kész.


Szavazást nem tudok valamiért csatolni, de a következő esetekben gondolkodok.


- 1 hónap

- 2 hónap

- Amikor Magyarországon az átoltottság megfelelő lesz, és kevés lesz az új napi eset

- Ameddig nem tudják bevezetni az oltási könyvet


2021. febr. 5. 23:41
1 2
 11/12 D. Brasco ***** válasza:
62%

Itt szó nincs provokációról!Csak tőbben nem értjük,hogy őszintén milyen választ vársz erre a kérdésre,főleg egy ilyen helyzetben....amikor kb minden naprol napra valtozik.

De ha ennyire érdekel az időpont javaslom az ezoteria kategoriat...ott vannak látók meg táltosok......

2021. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tökömet belétek... Úgy utálom ezeket az embereket, akiknek mindenhova oda kell böfögni.


Ha nem tetszik a kérdés, minek szólsz hozzá? Kíváncsi vagyok a való életben is ilyen nagybeszédesek vagytok, pl. munkahelyen beszológattok a főnöknek stb.?


Amúgy meg a provokációt az előtted lévő válaszolónak írtam, aki összehordott mindenféle ökörséget.

2021. febr. 6. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!