Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek Bécs legbiztonságosabb...

Melyek Bécs legbiztonságosabb és " legzöldebb" kerületei? Valóban megérdemli az osztrák főváros a világ legélhetőbb városa címet?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghatározott szempontok alapján az első helyre került, tehát ilyen szempontból megérdemeli a címet nyilván. Hogy egyénileg mennyire jön be valakinek a város, az már más kérdés.
2020. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hietzingben és Döblingben él az elit, ezek elég zöld kerületek is egyben.

Összességében szerintem megérdemli a címet. Egy 2 milliós város, teljesen természetes, hogy lesznek olyan környékei, amelyek kevésbé jók, de azért sehol sem veszélyes.

2020. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 subrette ***** válasza:
35%

2019-ben Bécs Favoriten, Rudolfsheim-Fünfhaus, Brigittenau kerületeiben született újszülöttek között a leggyakoribb fiúnév a Mohamed… Ez sok mindent elmond az etnikai összetételről.

Ugyanakkor nekünk Donaustadt (22. kerület) is nagyon tetszik.

2020. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"született újszülöttek között a leggyakoribb fiúnév a Mohamed… " Ezzel semmi gond nincs amennyiben a sok kis Mohamed felnőve tiszteletbe tartja az osztrák és általában az európai kultúrát.
2020. aug. 17. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. éltem Bécsben egy évet, nem rossz hely, de hogy a legélhetőbb lenne? Szerintem nem igaz, vannak sokkal jobb városok is.
2020. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"vannak sokkal jobb városok is." Néhány példa?
2020. aug. 26. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Zürich (itt élek most), Luxembourg, Tallinn, Wroclaw ilyesmik.
2020. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Zürich, Luxembourg érthető. Tallinn, Wroclaw jobb helyek lennének mint Bécs? Miben?
2020. aug. 26. 17:39
 9/10 Chris88 ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy kinek mik a kritériumai. Nem kétlem, hogy Zürich és Luxembourg élhető városok, de sokan még Bécset is unalmasnak tartják, ezek meg kifejezetten kicsik és "halottak". Emellett rendkívül drágák is, az emberek pedig merevek és túlszabályozottak. Szóval papíron biztos élhetőbbek bármely más városnál, de az én ízlésem szerint nem árt, ha egy városban van egy kis élet is.
2022. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zurich miert lenne halott? Rengeteg program van, en ott sose unatkoztam. Oke, draganak draga. De ha ott dolgozol, megvan a penz is hozza.
2022. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!