Kezdőoldal » Utazás » Európa » A lanyom angliaból költözne...

Tapuska Albin kérdése:

A lanyom angliaból költözne haza!Kell vampapír a cuccairol vagy csak lista?Kell l megbízható költöztetőt!

Figyelt kérdés
Sürgős lenne!

#Költözés haza
2021. márc. 5. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, a falud értesült-e már arról, az Eu egységes határain belül nem fizet senki vámot.

El nem tudom képzelni, mit csinált odakinn a lányod, de valószínűleg nem az Eu egységes szabályozásáról olvasott, és képtelen volt eddig is, ez után is arra, hogy feladja a cókmókját.

Tényleg, mit csinált dakinn a kis hölgy?

2021. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

ma 12:33

Az megvan, hogy Anglia már nem EU tag?

2021. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
2021. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

1-es, az egy dolog, hogy nem vagy elég tájékozott, de hogy még a tájékozatlanságoddal másokat is "kiosztasz" és lekezelően beszélsz egy számodra vadidegen emberrel, az már csúcs. Mitől érzed ilyen "felsőbbrendűnek" magadat? :D


2021 jan. 1 óta Anglia NEM TAGJA A VÁMUNIÓ-nak, tehát elképzelhető, hogy némely holmit el kell vámoltatni - attól függ, mit hoz haza.


Kérdező, én annyit tudok segíteni, hogy a lányod lépjen be egy Facebook csoportba, ilyen angliai magyarok vagy Magyarok Angliában, nem tudom pontosan, mi a címe, de ott valószínűleg költöztetőt is talál és nyilván a vámszabályokat is meg tudja kérdezni.

2021. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a lányodnak a magyar és az angol hatóságoktól is ki kell kérnie az EORI számot, csak azzal tud hazaköltözni és a cuccait hazahozni.

[link]

2021. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudom, a falud értesült-e már arról..."


Haha, amikor a hülye okoskodik tipikus példája.

2021. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3-as, 2016-os a cikk
2021. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1, “Tényleg, mit csinált dakinn a kis hölgy?“

Ehhez meg mi franc közöd van???

Azon kívül, hogy sík h*lye vagy...

2021. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!