Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajna szép hely ? Szép...

Ukrajna szép hely ? Szép helyek találhatóak ott ?

Figyelt kérdés
goole képek alapján tájékozódtam . Többségben háborús képek vannak ,de nem ez érdekel. Az a kérdés,hogy a földrajza milyen. Szép városok vannak e ,szép tájak stb...... Nem utazás miatt kérdezem . Nem akarok nyaralni sem ,de még emberek közé sem akarok menni ebben a vírusos életben. Félek a vírustól. Sok filmben,sorozatban feltűnt ukrajna és ez csigázott fel.

#ország #hely #ukrajna,
2021. ápr. 26. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szép tájak, de ne úgy képzeld el, mint egy magyar erdőt, vagy más természeti szépséget. Minden hatalmas.


A városok - hát olyan szovjetúniós fíling....

2021. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

" A városok - hát olyan szovjetúniós fíling. "

Képek alapján eskü nekem is ez jött le.

2021. ápr. 26. 11:05
 4/9 A kérdező kommentje:
szépek a tájak a képeken kettes válaszadó ,de a városos képek valóban azt mutatják amit írt az egyes,hogy olyan amilyen és ezt le is írta. Nagyon nagy tájak dombok vannak ott ezek szerint.
2021. ápr. 26. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4: (1-es vagyok)


Ami nekem érdekes volt: olyan erdők, amik nem hegyen vannak. :) Jöttünk át hosszú-hosszú kilométereken keresztül, nyílegyenes úton, totál sík erdőben...

2021. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg szép és izgalmas hely vár felfedezésre Ukrajnában. Szerintem jó terep kezdő világutazóknak, mert sok benne az ismerős, káeurópai részlet, ugyanakkor a hiányzó turisztikai infra miatt sok intuíciót és a helyiekkel való kapcsolattartàst igényel az utazgatás.
2021. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy érdekesség, ami feltűnő: jöttünk át a Latorca völgyén, szegény, lepukkant kis falvak, kisvárosok - de a pravoszláv templomok mind-mind csilivili felújítva, aranykupolák csillognak a legkisebb helyen is...
2021. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes hely Ukrajna szerintem. Minden nagyon hasonló mint Európa többi részén de mégis kicsit más eredeti csomagolásban. Nagyon más a feeling.
2021. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak hatalmas hegyek, van sivatag (Олешківські піски), van tenger, a Krímen szubtrópusi éghajlat. A városoknak nem kizárólag szovjet időkből megamardt részei vannak, ott van például Lviv elég nagy történelmi városközponttal. Jellemzően mostanában új városrészek épülnek 20-30 emeletes épületekkel a nagyobb városokban. Ha érdekel, de nem akarsz utazni, ajánlom a Дома лучше sorozatot.
2021. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!