Kezdőoldal » Utazás » Európa » A magyar oltalsi igazolvannyal...

A magyar oltalsi igazolvannyal nem lehet Europan belül utazni? Mivel az orosz es kinai vakcinakat nem engedelyezte az EU.

Figyelt kérdés
Egyedül Magyarorszag az, aki az EU-n belül a keleti vakcinakat hasznalja.

2021. máj. 11. 07:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20

Ja, nincs ügyfélkapum. Fura, hogy okmányirodába kell mennem, hogy megnézzem a saját magamba beadatott oltást (nyilván a papír igazoláson ott van a vakcina neve és a gyártási szám, de na.)

Elnézést azoktól, akiknek a lelkébe tapostam a 17-es válaszommal (a lepontozásból gondolom), nem rossz szándékkal írtam.

2021. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Már az adóbevalláshoz is ügyfélkapu kell, meglep, hogy neked nincs.
2021. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22

Miért kellene? Sms-ben tudom kérni a tervet amit kiküldenek, ha az helyes akkor semmi további teendőm nincs.

2021. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
95%
"Ja, nincs ügyfélkapum. Fura, hogy okmányirodába kell mennem, hogy megnézzem a saját magamba beadatott oltást" - Ha már úgyis az okmányirodában jársz, csináltass ügyfélkaput magadnak. Nem trollkodásból írom, tényleg csomó ügyintézésnél hasznos.
2021. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24

Igen, évek óta tervezem, de évek óta nem kellett "már úgyis" odamennem. Valami 4 év múlva lejár a személyim, majd talán akkor. :D

2021. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!