Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen svéd országban az élet...

Milyen svéd országban az élet meséljetek már róla milyen az ott részletesen? Fizetések a svédek barátok társadalom összetétele maga a rendszer szabályok a minden napi életben az adminisztráció a működés lehetőségek magyarként stb

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 01:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem fogok én ki telepedni ara vagyok kíváncsi milyen volna Magyarország Amerika a világ ha át vennénk a Svéd Modellt! Mer csak általánosan lehet meg ismerni úgy meg nem elég!
2021. máj. 13. 13:02
 12/25 anonim ***** válasza:
#11 ennek fuss neki mégegyszer, és használj írásjeleket is légyszi
2021. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát szerintem fuss neki te még egyszer vagy ne is erőltesd a választ mer úgy sem igen vagy tájékozottabb nálam.
2021. máj. 13. 13:16
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
11: kifejtenéd ezt..??? Totál érthetetlen...
2021. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a te fejedben a svéd modell, amit át akarsz venni...????? 11-nek írom...
2021. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ez a "svéd modell" (akármi is legyen az) a svéd emberekre van kitalálva. a magyar ember nem svéd, nem tudom ez felttűnt-e
2021. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Milyen a te fejedben a svéd modell, amit át akarsz venni...????? 11-nek írom..."


:OOOOOOO Álj sorba én kérdeztem előbb!

2021. máj. 13. 14:24
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor így jártál!

Válaszold is meg magadnak az elégtelen tartalmú kérdésedet.

2021. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Milyen svéd országban az élet meséljetek már róla milyen az ott részletesen? Fizetések a svédek barátok társadalom összetétele maga a rendszer szabályok a minden napi életben az adminisztráció a működés lehetőségek magyarként stb



Tartalomban itt a te válaszod szegénykedik!

Egyébként meg a határátkelő.blog húúú de nagyon nem ki elégítő édeskevés honnan veszed különben hogy nem ott kezdtem? A gyikben az a jó hogy a sok tartalmatlan válaszoló közül előfordulnak tartalommal rendelkezőek is mintha csak horgásznál! Egyébként lehetne beszélni a Svéd Gyakorikérdésekről vajon ott is epekedve próbálják okosságnak fel tüntetni az emberek a tudatlanságukat?


Te ha lusta vagy le írni mind azokat amiket tudsz és helyette linkeket küldesz ráadásul legalább olyan felszíneseket mint amilyeneket írsz mért érzed hogy releváns lehetsz mint válaszoló?

Azt hiszem ha valaki elmélyült részletes választ óhajt ara olyan ember tud válaszolni aki el határozza magát hogy alaposan bele mélyed a témába mint valami iskolai szorgalmi feladat esetén. Bár milyen groteszkül is hangozhat ez számodra más nem lesz hivatott a kérdés meg válaszolására!

2021. máj. 13. 15:09
 20/25 anonim ***** válasza:
patt-patt-patt...
2021. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!