Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen svéd országban az élet...

Milyen svéd országban az élet meséljetek már róla milyen az ott részletesen? Fizetések a svédek barátok társadalom összetétele maga a rendszer szabályok a minden napi életben az adminisztráció a működés lehetőségek magyarként stb

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 01:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Erősen trollkodásba torkollasz már kérdező. Már jeleztem, hogy nem utazási kérdés. Ez a kategória a rekreációs utazásokkal kapcsolatos.

Hova érdem menni, mit lehet ott látni, merre van jó strand stb.

Hogy egy másik országban hogyan élnek az emberek, milyen a gazdaság teljesítőképessége, milyen a törvénykezést, milyenek maguk az emberek, az nem ide való, de nem is erre a gyk-ra.

2021. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21: másokat ostoroz, hogy a hebehurgya mondatait nem értik meg - de ő még arra sem képes, hogy a megfelelő kategóriát eltalálja itt a GYK-n.


Most mit lehet erre mondani?

2021. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ja mer azt meg te szabod meg hogy mi való ide és én fulladok trollkodásba! Szerintem meg a gyik a nagy számok törvényének a hullám vasútja! És ugyan milyen más kategória volna relevánsabb meg érdeklődni hogy más országokban milyen az élet?


"Hogy egy másik országban hogyan élnek az emberek, milyen a gazdaság teljesítőképessége, milyen a törvénykezést, milyenek maguk az emberek, az nem ide való, de nem is erre a gyk-ra."


Nem tudom milyen világban érezné jobban magát az az ember aki szerint ezen az oldalon egy téma részletes meg érdeklődése nem való ere az oldalra de az biztos hogy nem a demokrácia! 25éves működése ennek az oldalnak nem hiszem hogy felelőssé tehető volna azért a mocsokért ami a világba van! Valóban nem találtál jobb bűnbakokat?

2021. máj. 13. 15:48
 24/25 anonim ***** válasza:

"a gyik a nagy számok törvényének a hullám vasútja"



Bruhahahaha...... :-DDD

2021. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Itt tégedet saját magadon kívül senki nem kényszerít hogy ere a kérdésre válaszoljál és hagy legyen már jogom el bírálni hogy megfelelő választ adtál e nekem rendben? Meg úgy egyáltalán volt e köze a válaszodnak a kérdéshez mer egyáltalán hozzá szólni nem tudsz!


Valszeg mert jelentős része a lakosságnak nem tud egy ilyen kérdést meg válaszolni és még csak nem is az az oka hogy gyenge elméjűek hanem egyszerűen az hogy nem egy triviális dolog Magyarországon hogy milyen svéd ország társadalma szabályai gazdasága és az ott élő Svéd Magyarok Svédekről alkotott benyomása!


És amilyen jogod neked van el bírálni az én kérdésemet ugyan úgy nekem el mondani a véleményem a te válaszodra ami csak nettó személyeskedés volt eddig! Mer te itt tartalmat keresel egy kérdésbe ami eleve ara vár hogy valaki ki töltse benne a tartalmat ugyan is ne a kérdező legyen már aki meg válaszolja hogy milyenek a Svéd szabályok és stb amiket fel tettem! Az volna a válaszoló szerepe? Az van hogy személyeskedel aztán még feljebb is áll neked fingod nincs arról milyen svéd ország csak utasítgatod itt a másikat hogy teneked hogyan jó az ahogyan ő meg érdeklődik valamit és éppen nem tetszik hogy ezt egy olyan oldalon teszi ahol el érhet sok féle embert de nem kell ott ücsörögnie! Hagy ne keljen már itt teneked magyarázkodjak a keresési módszereimről meg arról hogy éppen nekem hogyan kényelmes rendben??????



"a gyik a nagy számok törvényének a hullám vasútja"



Bruhahahaha...... :-DDD"


Le írom neked még egyszer szájbarágósabban hogy ne keljen erőlködnöd! Nagyon sok felületes válaszból néha elő bukkannak meggondoltak is! Ez az az effektus amit meg lovagol a gyik.


A trollok új szintje amikor már az áldozat szerepben tündökölnek és az áldozat tűnik trollnak! Szuperluminalitásba csaptak xD


Nem találnád fel jobban magad a Twitteren esetleg?

2021. máj. 13. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!