Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvát autópályánál , hogyan...

Horvát autópályánál , hogyan érdemes kalkulálni ?

Figyelt kérdés
Nem voltam még Horvátországban a pályán. Azt tudom , hogy kapus rendszer van ott . Az hogyan működik ? X kilométerenként vannak kapuk ahol fizetsz ? Vagy felhajtónál kapsz egy jegyet és lehajtónál meg fizetsz a megtett km után ? Kb mennyivel érdemes kalkulálni ha Letenyénél mennék át és Senj lenne az úti cél ?

2021. máj. 14. 11:38
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Van erre kulon kalkulator a neten,ott ki tudod szamolni pontosan.
2021. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal érdemes kalkulálni, amit az útvonaltervező programok kiszámolnak.
2021. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Igen, mikor felhajtasz egy szakaszra akkor kapsz egy jegyet, és mikor lehajtasz újabb sorompó es ott kell kifizetned az adott szakasz díját, lehet kpval is vagy bankkártyával.

Mi az enc nevű készüléket szoktuk bérelni. Teljesen kontaktmentes, egy kütyüt fel kell ragasztani a szélvédőre. Az nyitja a sorompót es tárolja a fizetni valót.

Enc használóknak külön kapu van, sosincs sor, nagy dugóktól mentett már meg minket.

2019ben mi is Senj környékén voltunk nyaralni, pontosabban Sveti Jurajba. Ha jól emlékszem 12-13 ezer körül jött ki a pályadíj, de kalkulációk vannak, meg tudod nézni fillérre pontosan.

2021. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

3-as vagyok

Megnéztem neked, jelenleg oda-vissza útra 10373 ft-ot ír költségnek. 208 kuna oda-vissza.

Az éven mi is Senjbe megyünk nyaralni.

2021. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha éjszaka mész mert a kapuknal nappal sokat kell várni,főleg Zágrábnál.
2021. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!