Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért nincs wc kefe a cseh és...

Miért nincs wc kefe a cseh és a lengyel szállodákban a drágább szobákban?

Figyelt kérdés
Szállodán belül is eltérés van. Míg az olcsóbb szobáknak tartozéka, addig a drágábban nincs. Mi ennek az oka, tudja valaki?
2008. dec. 7. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy olyan a wc csésze kialakítása hogy nem tudod összepiszkolni az oldalát nálunk is ilyen van ettől függetlenül azért tartunk wc kefét de 98%-ban nem lesz piszkos a wc
2008. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A jobb helyeken csak csengetsz a szobapicérnek, és ő lehúzza, lekeféli. Ezért nincs kefe a szobában.

:D

2008. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ők papírt használnak...XDXDXD
2008. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a cseh es lengyel szallodakban nincs, hanem a vilagon sehol! Ne maszatoljanak mar a sokat fizeto vendegek. Es igy van, az olcsobbakhoz jar, a dragabb szobakban nincs. De hogy is nezne ki egy "MADAM" wc kefevel a kezeben? Az a szolga dolga.
2008. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg komoly, hogy azért nincsen??? És ha én szeretnék, akkor tesznek be? Amúgy köszi a válaszokat!
2008. dec. 7. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha kersz, akkor hoznak, ha te kellemetlenul erzed, hogy kakasan hagyod ott a wc-t. Kerj nyugodtan, a hotelokban tudod hogy szinte mindent megtesznek a kedves vendegert!
2008. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nekem az esetek 60-80 százalékábban használnom kell a wc kefét! Már persze ha szeretném hogy semmi ne maradjon a wc oldalán!
2009. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!