Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy néznek ki belülről a...

Hogy néznek ki belülről a Ryan air gépei?

Figyelt kérdés
Októberbe skóciába repülünk,és kíváncsi vagyok,hogy néz ki belülről egy fapados ryan ari gép...idáig csak malévval mentünk...tudna valaki képeket küldeni??
2010. aug. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanúgy néz ki, mint a maléves gép. Nem a gép kialakítása miatt hívják fapadosnak.


[link]


Itt meg tudod nézni. Most néztem a Ryanair honlapján, ők is Boeing 737-800 gépeket használnak.

2010. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

De itt egy kép: [link]

Amugy csak a gugliba beírod hogy Ryanair és felhoz egy csomó képet.

2010. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát azért a ryanaires gépek elég rondák belülről, a malévesekhez képest. legalábis amiket én láttam, elég nagy különbség volt. a csúnya műanyagborítású székekkel, amik kényelmetlenek is...ehhez képest a malév gépek, amiket próbáltam, sokkal kényelmesebbek, csendesebbek voltak, és még kijelző is volt az ülés előtt, hogy merre járunk, milyen magasan vagyunk, stb. a ryanairnek még a hangja is olyan, mintha a motor rosszul zúgna. sajnos én is velük utazom a legtöbbet. hiába, túl olcsóak...
2010. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!