Kezdőoldal » Utazás » Európa » Burgaszba hogyan érdemes menni?

Burgaszba hogyan érdemes menni?

Figyelt kérdés

Autó vagy repülő? Inkább autóval mennánk augusztus elején mivel így több napot lehetnénk ott, s a repülőjegy is drága.


Szerbián vagy Románián keresztül menjünk inkább?


A szerb autópályákon mire érdemes figyelni? Mennyi ot az autópálya matrica díj kb.? Utánenéztem de nem találtam erről semmit.


Kinek mi a tapasztaalta? Éttermek, tömegközlekedés ,taxi olcsóak? Olcsó szállásokat találtam már. A helyiek milyenek?


Jó választás?



#Bulgária #Burgazs
2021. máj. 27. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
A múltkor láttam júliusban 22 ezerért retúr jegyet, annál hol szeretnél főszezonban olcsóbbat?
2021. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem juliusban mennénk. Valamint nem csupán a jegy árral van szó, hanem az hogy autoval akkor megyek amikor akarunk. A munkám miatt nem tudok akármikor menni. Jó lenne a kérdésre válaszolni!
2021. máj. 28. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Kb 10 másodperc volt kiguglizni.

2021. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
2 éve nyaraltam ott. Étterem, tömegközlekedés, közért olcsó, taxiban nem ültem. A helyiek viszont közel sem annyira barátságosak, mint amilyen jó hírük van. Ne értsd félre, nem ért semmi atrocitás, csak épp abból a híres vendégszeretetből nem tapasztaltam semmit. Kb. letojták a turistákat.
2021. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es, az egyik barátomtól egy fagyiért 4000 Ft-ot akartak kérni :)
2021. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarlak megbántani, de Burgaszba 9 eurós repjegyeket lehetett kapni. Ha akkor vettél, akkor repülővel. Ha akkor nem vettél, még mindig vehettél volna a 700 forintos repjegyekből.

Ha azokból sem vettél, még mindig vehetnél 20 ezer alatt retúr repjegyet.

Te meg itt vacakolsz kocsival.

Megérdemled a sorsodat.

2021. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os. Úgy látszik nem sikerült felfognod,hogy nem a repjegy árával van a baj hanem hogy, nincsenek úgy járatok ahogy mi akarunk menni. Akkor amikor lennének nem jó az időpont. Ráadásul ha autoval megyünk akkor a városon belül is tudunk közlekedni, és annyi csomagot viszünk amennyit akarunk
2021. máj. 28. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Akkor már értelek. Azt mondod, van heti 4 pár repülőjárat, és van pár charter is ha jól emlékszem, de ezek szerint neked az egyik sem jó.

Nincs több kérdésem, nagyutazó :)

2021. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem mondtam!
2021. máj. 28. 13:40
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem akarok vitákba bocsátkozni! Lényeg: autoval hogyan tudok utazni oda a legegyszerűbben? :) Köszön az eddigi válaszokat! A normális válaszokat! ;)
2021. máj. 28. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!