Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pomogy(Pamhagen)-ból nehéz...

Attilav kérdése:

Pomogy(Pamhagen)-ból nehéz odatalálni az Illmitzi strandra ?

Figyelt kérdés

Autista vagyok, azért kérdezem. Már megkaptam mindkét COVID oltást ami AstraZeneca, tehát mehetek ausztriába, azonban a nagybátyámék Sputnik-ot kaptak, azzal ők elvileg nem jöhetnek velem ausztriába.

Ha sikerül összehozni (ráérnek) elvisznek a Fertőd-Pomogy határra és onnan elbiciklizek az Illmitz -i strandra, google térkép alapján egyszerűnek tűnik. Sygic offline navim van a telóra legális, élettartam licenc, tehát jönnek rá frissítések, bicajos gps tartóm van. Van valami buktató vagy könnyen odatalálok az Illmitzi strandra ? Az nnk tól letölthető magyar/angol oltásigazolás nyomtatvány jó az osztrákokhoz (a körzetivel kitöltettem)? Esetleg meg lehet dumálni az osztrák határőröket hogy a nagybátyámékat a szputnyik ellenére beengedjék ? 24 óránál nem maradnánk többet. Ha nagybátyámék is jöhetnének akkor végig tudnánk nézni a tó keleti partját egészen Nezsider-ig, egyedül Illmitz-nél messzebb menni nemnagyon mernék, nehogy eltévedjek. Mennyire szigorú a fertő tónál az osztrák határellenőrzés ? Nagyon kíváncsi vagyok a Fertő tóra, életemben nem jártam még arrafelé.



2021. jún. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bemehetnek, ha szükséges, 24 órán belül kell ingyenes gyorstesztet végeztetni.
2021. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Google térkep alapján simán odatalálsz, de kivis van táblázva. Seebad illmitz.
2021. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszttel átmehetnek
2021. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akinek mázlija van az simán átjuthat az oltottság után járó védettségi igazolvánnyal, nem hivatalosan az osztrákok elfogadják, nagybátyámnak elfogadták a védettségit, én német nyelvű oltásigazolást mutattam, az osztrák követségtől letölthető formanyomtatvány az oltóorvás által aláírva lepecsételve, az is jó volt. A Fertő tói strandon Podersforfban viszont már nem volt jó a magyar védettségi, így csak én tudtam bejutni a német nyelvű oltásigazolással, nagybátyám addig aludt a kocsiban :)) Nagyon lassan mélyül a víz, ha ugyan nem az egész tó sekély :)) Begyalogoltam vagy 5 métert és csak a köldökömig ért a víz, úsztam is kicsit, de sekély vízben nem jó :(( A panoráma ezen a strandon elég jó, látszanak a nyugati Fertő parti hegyek és az Alpok egy része, ingyen fa napozóágyak vannak kitéve. Kültéri zuhany, gyerekeknek vízzel hűtött játszótér. A napijegy az közel 7 euró, de hát ez a legnagyobb leghosszabb strand a fertőn, ha jól láttam ki is mehetsz és vissza is jöhetsz a strandra amíg érvényes a jegy, vonalkódleolvasós kapu van. A strand mellett láttunk egy covid tesztállomást, állítólag ingyen van, de nagybátyám nem akarta magát teszteltetni. Körbeautóztuk a tavat, a nyugati parttal kezdük, Kismarton, Ruszt, majd Nezsider-en keresztül átmentünk a keleti partra. Nagyon szép a tó környéke.
2021. jún. 30. 08:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!