Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiküldik külföldre (Angliába)...

Maxim maximus kérdése:

Kiküldik külföldre (Angliába) is a védettségi igazolványt ha külföldön kaptam meg az első oltást és itteni címet adok meg postázási címként?

Figyelt kérdés
Május végén kaptam meg az első oltást külföldön és tudom, hogy kell megigényelni a kártyát, csak azt nem tudom, hogy vajon külföldi címet is megadhatok-e postázási címként (a rendszer egyébként engedi). Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? Sokkal egyszerűbb lenne! Előre is köszi az infókat!

jún. 11. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Külföldön kaptad az oltást, akkor hogyan kapnál magyar védettségi igazolást?
jún. 11. 15:25
 2/3 toxic1984 válasza:
64%
A 2021. május 21. napon hatályba lépő 247/2021. (V.14.) kormányrendelet alapján
jún. 11. 19:13
 3/3 Avaly89 ***** válasza:
1-es, inkább meg sem szólaltál volna :D
jún. 13. 14:11

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!