Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jovoheten már kimehetek teszt...

Jovoheten már kimehetek teszt és minden nélkül Ausztriaba ha jól hallottam, na de visszafelé mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Személyivel visszaengednek minden nélkül?
2021. jún. 20. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Horvátországba már most is ki lehet menni védettségi ig. nélkül, de vissza már nem.

Lehet, hogy jobban is jár, aki ide nem jön vissza...

2021. jún. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Negatív Pcr teszt kell visszafelé
2021. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Június 24.-től szabadon visszajöhetsz eu-s országból.Nem teszt karantén.

Maga Szíjjártó petike jelentette be, ezen a héten.

Ahol kétoldalú megállapodás van, pl német és horvát, mehetsz teszt,karantén és oltás nélkül.

Egyébként heti szinten járok osztrákba, nem a legnagyobb átkelőkön, már két hónappal ezelőtt is ennyi volt, Guten tag,wohin gehst du?azt mehetettem ahova akartam.

Ne hallgass az itteni, mindenhova a külügyminisztériumot belinkelő meg kitudja miket össze vissza hordó válaszolókra, ezeknek jó része még külföldön sem járt.

2021. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-asnak igaza van.Marhaságot írtam.Elfelejtettem a határnyitást bocs.Párom jött vissza németből - teszttel de akkor még nem volt szó erről a nyitásról és emiatt kavarodtam meg.

#2

2021. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szóval 24tol ha kiakarok ugrani osztrakokhoz akkor teszt mell, de visszafelé személyi és semmi más?


Ingyen nem lehet Ausztriában tetszett csinálni?

2021. jún. 21. 01:24
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha Németországban ez kölcsönösen működik akkor nem működik a határon az hogy azt mondom:

Németekhez akarok menni (ezt mondom az osztrák határon mikor kimennék Magyarországrol) és kiengednek, közben én igazából csak Ausztriában akarok lenni, és visszajövök visszafele meg sima ügy csak személyi kell? Ez működik vagy vhogy tudják hogy nem mentem át Ausztrián és úgy németekhez?

2021. jún. 21. 01:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem!Nem állítanak meg 24-től egyik határon sem és nem kell teszt már se oda se vissza.
2021. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es én nem így értelmeztem amit kiírtak, hanem hogy csak magyar részről van ez.

Vki?

2021. jún. 21. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
A schengeni határ ellenőrzés megszűnik. Tehát a szomszédos országokban akik a schengenhez tartoznak. Ez három ország. Horvát nem schengeni tehát ha onnan jön haza vki akkor kell a kártya továbbra is. Oda viszont belephetsz anélkül is. De nyilván akinek nincs az kerül.
2021. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyi hogy Németországba ha nem repülővel mész most se kell semmi. Itt Ausztián át kell menni. Most ment a tesóm. Osztrákok ha átutazol nem kérnek semmit. Vissza felé 24-tol se kell semmi ebben az esetben mert Ausztria is schengen
2021. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!